Jan 022013
 

Čia skaičiau, skaičiau, ir supratau, kad čia yra kur kas krūčiau nei kad “Moterys Meluoja Geriau”. Nu beveik geriau. Nes už “Moterys Meluoja Geriau” turbūt nieko nėra geriau.

Vienu žodžiu, čia apie paskutinę metų dieną, Greitasis Algis parašė įrašą apie metų šūdus, durnius ir panašiai. Nu, iš esmės, su kai kuo gal ir ne taip jau ypatingai sutinku, bet pats tekstas toks riebus ir smagiai juokingai skaitosi.

Tada, Metų Durniumi išvadintas A. Račas parašė savo įrašą apie srutduobę, kuriame išvardino (rašymo laiku) virš 500 žmonių, kurie, pasak autoriaus:

tai yra visi tie, kurie Facebook spaudė “patinka” arba dalijosi A.Ramanausko gruodžio 31 dienos įrašu apie fekalijas. Šis sąrašas nuolat bus pildomas – į jį pateks tie, kurie dalyvaus A.Ramanausko vedamose laidose, taip pat laidose tos televizijos, kuri suteikia A.Ramanauskui eterį. Taip pat tie, kurie bendraus su paskelbusiais A.Ramanausko įrašą savo Facebook profiliuose. Kiek sugebėsiu, stengsiuosi nurodyti ir kuo daugiau detalių apie šio sąrašo narius. Bandysiu laikytis abėcėlės. Išsibraukti iš šio sąrašo labai lengva – tereikia parašyti komentarą, kuriame yra žodis “atsiprašau”.

Visų pirma, noriu pasakyti, manęs sąraše dar nėra. Kol kas. Nes apimtas aklo įsiūčio, Račas pajamė ir užbanino mane. Matyt jau nervai nebelaiko, o rūkydamas iš pykčio drebančiomis rankomis nelabai jaučia ką daro. Spėju aš taip.

lol2

Čia kažkokio Sauliaus komentaras tai žinokit ne mano. Bet vis tiek juokingas.

Ale lygiai taip pat išbanino, kaip už beleką mane savo snukiaknygės sienoj išbanino ir Užkalnis, ir Protingas Chamas. Kaip ir nelabai suprantu už ką, nu bet ot ne px. Išgyvensiu. Bet juokinga. Labai.

A jė, dar vienas dalykas. Tas, kad Račas ten baisiai stengiasi ir labai smarkiai rašo tuos asmenis (po vieną), tai jaučiu yra krūtai (jam tai taip tikriausiai atrodo). Bo kitaip, tai nesuprantu, kam tokiais Sizifo darbais užsiiminėti (nu aš visiškai nesuprantu kurių velnių tokiom nesąmonėm užsiiminėti, nebent norint labai pavaidinti ar tai auką ar tai teisuolį belenkokį), kai tiesiog, paspaudus ant nuorodos (raudona rodyklė) – visas sąrašas ir taip matomas. Čia tie, kurie laikino. Lygiai taip pat, tas pats principas galioja ir šarintojams.

LOLAS

Nu, o jau su tuo “Parašyk Atsiprašau ir išbrauksiu iš sąrašo”, tai yra iš vis totalus Epic Fail’as. Kas toks tas Račas, kad jo atsiprašinėti? Eilinis neretai nusišnekantis blogeris, kuris vaizduoja teisuolį, nors pačiam iki tokio, kaip man Rakom iki mėnulio.

Taigi, epilogui, ką gi čia mes turime?

Turime dvi barikadų puses: Greitą Algį su Užkalniu (spėju ir su protingu Chamu, bet tas mane išbaninęs FB kaip ir Užkalnis, tai nežinau) trolinančius kūdą BTV etatinį Račą beigi Socdemus ir kitus raudonus, o kitoje – Račą, spiegiantį kaip kokia paauglė “Co to ja, co to moja kamizelka” beigi vardinantį tai, ką visas Facebook’as ir taip žino.

O aš? O aš ką.. O aš tai..

Jaučiu kad bus geri ir įdomūs metai.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on RedditShare on TumblrEmail this to someoneShare on StumbleUpon
3.67 avg. rating (76% score) - 3 votes

  4 Responses to “Evoliucionuojantis Debilizmas, arba Greitas Algis vs Račas”

 1. Nežiūrėk JIEMS į akis. Nestebėk JŲ kasdieninio beprotiško gyvenimo. Geriausiu atveju JIE garsiai gali išrėkti debilišką žodį “Labas!”. O blogiausiu atveju, tiesiog konstatuok – “Beprotnamis uždarytas” arba “visiška velniava”. Su Naujaisiais! Andrius :)

 2. Nu va, kad šitaip jau ten taip va žinot čia būna. Žinai, aš ir konservatoriškų pažiūrų. Bet Greito pareiškimas toks toks silpnas. Galima fekalijas naudoti tekste, bet jei jos taip bilekaip išpiltos, tai fekalynas ir lieka. O va taikliai papilti reikia sugebėti.
  O šiaip, Ponas, kuom jūs čia susijęs, kad banina kas netingi? Gal kesinotės irgi papilti ar papylėte fekalijų į jų daržus (čia tokia prasme, kaip trašas jų brendimui padidinti)? ;]]

  Galėjau ir nerašyt, bet kad taip pasirašė, tai nebetrinsiu. Submit’inu.

  Pagarbiai,
  Aš toks ir toks.

 3. Ačiū dievui kariaut nusotojo

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)