May 212012
 

Praeitą savaitę viskas žiauriai netikėtai apsivertė aukštyn kojom.

Paskutinius 6 metus dirbau didelės tarptautinės kompanijos mažame Lietuvos padalinyje. Dirbau savo darbelį, per daug niekam nieko neaiškinau, gal kokių slaptų norų turėjau… Apie emigraciją praktiškai niekada negalvodavau… Na, nebent, gavus super duper pasiūlymą ir iš anksto jau turint vietą. T.y. nu vazuoti jau turint konkrečius dalykus, jokių važiavimų aklai braškių skint.

Net šalis nebuvo svarbu, tiesa, preferencijos šiokios tokios buvo – turime padalinių Švedijoje, Šveicarijoje, Vokeitijoje, Suomijoje, Norvegijoje, ANglijoje, JAV. Na, ten, kur yra pinigų. Koncerno HeadQuarteriai – Prancūzijoje.

Staiga, praeitą savaitę sulaukiau skambučio iš mūsų regiono Headrquarterio  Anglijoje.

– Sveikas, turime poziciją pas save ir norime tave joje matyti.

OMG. Tai ytra tai, tai, tai! AAAAAA.  Paskutinį kartą Anglijoje, ilgiau nei 1 dieną, buvau 2003 metais. Tuo metu studentavau, skyniau braškes (brrr).

Vienžo, nuo šiol blog’e atsirado nauja kategorija: “EMIGRACIJA”. Ji, šiek tiek neteisinga. Aš ne tai kad emigruoju – aš kylu karjeros laiptais :D

Bet vis tiek, rūpesčiai bus tie patys:  įkurtuvės, nauji patyrimai, etc.

Sekite naujienas. Stay tuned.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on RedditShare on TumblrEmail this to someoneShare on StumbleUpon
5.00 avg. rating (92% score) - 1 vote

  6 Responses to “Emigracija!”

 1. Sveikinu, bet žinok ilgiau 5 metų netempsi toje Anglijoje. Čia visiems taip būna. Arba dėl draugų arba dėl žinių kurias įgysi begyvendamas joje ir noro jomis pasidalinti Lietuvoje veikiant kažką. Visiems mums taip būna, žinok turi ta Lietuva kažką „tokio“. :D

 2. Na tai pasidalink su savo skaitytojais kas mazdaug kaip ten ? Is karto pasiule CEO pozicija kad taip dziaugiesi ir is karto emigruoji? Pinigus didelius mokes ? :) Viska palieki Lietuvoje ir tik per sventes skraidysi i gimtine kaip daznas emigrantelis?

 3. tai matyt kad skraidysiu ir tt.t. minejo kazka apie Business development Manager :D

  nu vienzo, daugiau informacijos ateityje.

  P.S. atlyginimo nezinau, vaziuosiu tartis. Draugai ir pazistami zino ko tikiuosi – parasysiu tik daugiau, maziau ar tiek pat :)

 4. Džiugu, kai žmonėms sekasi :) Sėkmės!

 5. O aš visai nesidžiaugiu, nes pasisekė ne man. Užtai ir pavydžiu juodai. Esu tikras slunkius, tai man ir pasisekt negali, bet užtataise nesidžiaugti ir pavydėti moku bei tikiu į Teleloto.
  Taigi, Sėkmės užukalėje. Tik kaži ar jos prireiks, ne iš kelmo spirtas esate. :))

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)