Apr 302012
 

Na čia gausis toks biškį klimaksinio senio paburbėjimas, nu bet kadangi čia paskutiniu metu tyla, tai nusprendžiau pasidalinti…

Tsakant, šeštadienį pirmoke batus “Žygio batuose”. Batai buvo nupirkti, tvarkoj, apmokėta kortele, o bet tačiau, tada sekmadienį paaiškėjo, kad vis tik būtų geriau 1 dydžiu didesni.

Aš telefonu susiskambijau su parduotuve (Vilniaus Akropely) kur pirkome jau tuos batus, ten pasakė kad didesnio dydžio nėra, bet yra kitoje parduotuvėje.

Na, tai mes susiruošėm, nuvykom į Akropely batų grąžinti. Nu pati procedūra iš esmės tai papras – priežastis kad netiko, piginus gavau ir t.t.

Kas nepatiko – tai mergaitės elgesys. Aš suprantu, žmonių turbūt daug, nu bet, kuo čia mes dėti? Tai va. Prieš grąžinant batus, paklausiau:

Jūs turbūt mums reikalingo dydžio neturite, tačiau gal galite susiskambinti vat su ta jau būtent ta parduotuve ir paprašyti, kad būtent šitą modelį ir šitą dydi atidėtų?

Į ką mergaitė atsakė:

Žinokite, jūs patys bandykit skambinti, mes telefonų nežinom.

Į ką aš atsakiau:

Na, tai man dabar skambinti į 118 ir klausti numerio, kurios jūs neturite, nors tai yra jūsų tinklo parduotuvė?

Pardavalka papūtė lūpas, atsitraukė toliau, kokias 4 minutes maigė telioną, tada atejo ir pasakė – jau atidėjo. Ir pradėjo tvarkyti tą procedūrą grąžinimo.

Pradėjo žaisti su kompu, tada pasikvietė kolegę, ir pasakė (manė kad neišgirsiu):

Tu čia pastovėk, nes aš dabar esu žiauriai susinervinus.

Škias, ten ji įnirtingai skaičiavo, skaičiavo, tada pagriebė grynus iš kasos, atidavė, pasiėmė batus ir.. Nei labas, nei ačiū, nei sudie.

Aš tai suprantu, kad tikrai gal yra sunku, nu bet tai blia, elementarus malonus aptarnavimas būtų tikrai malonesnis ir tikrai maloniau nuteiktų apie parduotuvę.

Tikrai nesu iš tų, kurie skundžiasi viskuo kas tik juda. Arba net nejuda.

Šiek tiek nusivyliau, bo iš vakaro, ta pati mergaitė aptarnavo tikrai gerai… Aš juk nekaltas kad noriu grąžinti prekę? Or am I?

P.S. nuvykome į kitą parduotuvę ir batai buvo tvarkingai atidėti į šalį.

P.P.S. kito tinklo parduotuvėje apsipirkimas paliko tik nuostabius prisiminimus, kadangi buvo paimti ne tik reikalingi ir norimi batai, bet ir puikiai pasiderėta dėl kainos. Beje, pardavėjos gali “pareguliuoti” tą kainą. Tik reikia gražiai paprašyti.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on RedditShare on TumblrEmail this to someoneShare on StumbleUpon
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

  5 Responses to “Aptarnavimo ypatumai”

 1. Jau įsivaizduoju koks mandagus pirkėjas pasitaikė ir pardavėjai su savo sušikta 998 lt alga per mėnesį didelis malonumas buvo aptarnauti jį…

  • Kiek vertas, tiek ir uždirbi…
   Nereik verkt dėl tų atlyginimų. Jeigu nepatinka, tai laikas ieškotis kito darbo.

  • Jei rimtai – tai as tikrai mandagiai elgiuosi. Pats puikiai ismanau pardavejo darba, tenka paciam “parduoti”, ir tikrai suprantu, kad parduoti yra smagiau nei priimti grazinima. bet tai blyn, nafyg cia nustatyti surugusi veida, ir dar klientui girdint aiskinti kokia susinervavus esi?

   as ka – kandzioju ja, apsaukiau ar kaip?

   beje, pasakymas del telefono buvo labiau su nuostaba nei su kitu kokiu nors jausmu (ala panieka), o bet taciau – nu blyn.

  • Prastas aptarnavimas, nes prastos pardavėjos, nes tik tokios už prastą algą dirba, nes prasta firma pasiūlyti daugiau negali, nes prastai pati uždirba, nes prastas toje firmoje aptarnavimas. Ir pradedam iš naujo. :D Beje, Lietuvoje ne tik aptarnavimo srityje, bet vos ne visur ta pati pasaka, dėl ko vidutinė alga viena mažiausių visoje ES, o produktai ir paslaugos taip pat totalus šūdas, ir visi nepatenkinti. Ar seniai emigravę.

 2. cia dar normalei tau pasiseke, man nenorejo grazinti pinigu ta “padavalka” kai prikau zieminius batus, beja tai kiek pamenu buvo reno batu parduotuveje, norejau grazinti juos ir atsiimti pinigus, nes jie leido vandeni baisiausiai, jauciu tapkes geriau izoliuotos nuo vandens :D tai vat, atejau su batais ir prasidejo gaidele, ale “kokybisku prekiu nepriemam atgal”, “uzpildykite forma, bus ekspertize ir per 10 dienu mes su jumis susisieksime”, tai vat, bandziau graziai kalbeti – nepavyko, bandziau aiskinti kad kreipsiuos i varototoju teises, ta “padavalka” matyt net nesuprato kas tai ir su kuo valgoma (matyt 2 kalses ir 3 bonkes), tai vat, 1 skambutis jos “prarabui” ir pinigus man ji jau is kasos skaiciuoja :D eh.. nezinau ar suprasit mano sia rasliava, kazkaip graziai rasyti siandien man niekaip nepavyksta

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)