Oct 062011
 

DISCLAIMER: Nu man Stoma niekad nebuvo mieliausias politikas. Nu, toks neutralus.

Žiūrėjau, žiūrėjau (tiek vakar, tiek šiandien), ir niekaip nesupratau, ką jau TOKIO blogo tas Stoma padarė? Kas TOKIO nutiko, kad čia jau visa sysiuko spalvos žiniasklaida triūbijo per visus galus?

Vat man pasistojo klausimas – argi blogas elgesys yra šimtamečio diedo (nu ok, 57 metų), kuris, na, nori dėti brūkšnį?

Nu kuris iš normalių sveikų suaugusių (ir netgi išsiskyrusių) vyrų, bandydamas pakabinti pilnametę (berods 29 metai?) damą, nekabintų nei makaronų, nei žadėtų, nei kitaip stengtųsi pasirodyti Jaunas-Žavus-ir-Protingas? Tiesiog tai, mano manymu, yra normalus žmogiškas elgesys. Ypač, turint omenyje, kad ta psichologė-žurnalistė dar ir atvirai provokavo bei kitaip siūlėsi.

Atrodytų nei vienas politikas ar žurnalistas gyvenime panos kabinęs nėra? Žadėjęs įvairiausių lubinų, aukso kalnus ir žvaigždes nuo dangaus nurinkti (nu arba įtaisyti į šiltą vietą)? Turbūt visi.

O politikas – neturi žmogiškųjų poreikių? Kaip tai jam negalima? Tuštintis, šlapintis galima, o vat mergos kabinti – jau ne?

Man tik labai įdomu – kas užsakė pakišti Stomą? Gal koks Valinskas, su kuriuo, ten apsižodžiavo laidos filmavime (o ir šiaip pykosi)? O gal koks nors žurnalistas/prodiuseris visiems žinomais metodais bandė susitarti, o bet tačiau kas nors nepasidavė ir nemokėjo?

O kas galėtų paneigti, kad…

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on RedditShare on TumblrEmail this to someoneShare on StumbleUpon
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

  10 Responses to “Ką tokio blogo padarė Stoma?”

 1. Dėl to merginos, tai tarkim dzin. Moteris juk tik mėsos gabalas. Na bet iš tikro dėl šito kiekvienam pagal sugedimo laipsnį – gal ir nieko blogo.

  Va siūlymas įdarbinti už paslaugas čia jau blogiau. Na tarkim darbo nebūtų davęs – na tada melagis. Na rinkis mažesnę blogybę melagis arba viešų-privačių interesų konfliktas. Ar taip ar taip ne kaip atrodo.

  Plus dar kalbos apie EP mandatą kaip šiltą vietelę – na akivaizdu kad žmogui apart pinigo daugiau niekas nerūpi.

  Realiai aš nelabai gilinausi į situaciją, bet net jei tarkim tai provokacija, tai tada tokio nerinkti daugiau, jei jau taip lengvai provokuojamas.

 2. Tai kad ir tai, Stoma juk teistas.. O teista rinkti yra durnyste.

  Nu bet pagalvok is kitos puses: tau 57 ar kiek ten, ka tu, noredamas pakabinti dama, gali jai pasiulyti?
  Gali pasiulyti savo nuostabu traukianti kuna (nu tai turbut), Babkes arba Galimybes. Nu bukim biedni, bet teisingi: kad jauna mergina liptu ant senio, tai arba jai reikia jo babkiu arba jo galimybiu kazkur ikist.

  O kadangi Stoma turtais suzaveti kazin ar labai gali, tai telieka suopti apie beleka.
  kitaip tariant – makaronai.

  Tai budamas jo situacijoj, noredamas pakabinti – ka darytum? Aisku kad droztum smegenis pagardindamas farsu ant makaronu…

  O kad politikas gali buti ir melagis… tai OT NAUJIENA… :))))

 3. Na iš tokių pozicijų žiūrint taip – na blogiau negu ir taip blogai atrodė jis neatrodo. Man tai tik šiaip juokinga :-)

 4. “Otvetit za bazar” – ekskalinys Stoma “po poniatijam” turi žinoti…

 5. Aha, būtų kur kas įdomiau sužinoti kas tai užsakė :D

 6. Per kažkur-ten matėm didesniąją dalį to kabinimo įrašo, tai ten pati pana pradėjo apie darbą kalbėti, o ne Stoma. Žodžiu, žurnaliūgos ištraukė iš konteksto ir skalambyja.

 7. Aš tai galvoju čia laiko klausimas. Jei Stoma būtų protingas “senis” “paspaustų” šį reikalą – išlįstų galai kas užsakė, kiek mokėjo, ką žadėjo tai Rūtelei ir. t.t. Čia tik reikėtų gero teisininko. Pakanka pasiskaičiusiam žmogui pasidomėti, kad Žurnalistų etikos kodeksas, priimtas visuotiniame žurnalistų ir leidėjų susirinkime 2005 metais teigia „informacija turi būti renkama ir skelbiama tik etiškais ir teisėtais būdais“; „Prašydamas informacijos, žurnalistas turi prisistatyti savo pavarde, nurodyti redakciją ir pareigas, įspėti žmogų, kad jo žodžiai gali būti viešai paskelbti visuomenės informavimo priemonėse (8 ir 9 straipsniai)“.

 8. Man tai čia kvepia reklama, kad viskas buvo suderinta su Stoma.
  Panašiai kaip Antanas su savo vestuvėm… įtartinai tik LNK šitą “antį” pasigavus

 9. “Žadėjęs įvairiausių lubinų, aukso kalnus ir žvaigždes nuo dangaus nurinkti (nu arba įtaisyti į šiltą vietą)? Turbūt visi.” Gyveni ir mokaisi kaip mergas reikia kabinti.. :D

  Man panašiau, kad eilinis kelias į žvaigždes, tik nesuprasi, kas ten norėjo to eterio TV, o galbūt šiaip nėra ką rodyti, tai naują akciją sugalvojo. Pusę metų galės vėl pūsti dramblį kaip iš pedofilų klano… :) O Stoma garantuotai jau galės ir prezidentu būti išrinktas po tiek reklamos. Juk kiekvienais metais bobutės išrenka gražiausią savo svajonų vyrą, per TV dažniausiai rodomą… :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)