Sep 202011
 

Taigi, mano istorija tęsiasi. Pirmosios dalys yra čia ir čia.

Taigi, gavau aš čia vat tokį dokumentą. (linkas jei neveiktų embeded)

Perskaitau, ir man mintyse: KE? Prie ko čia "Statinio garantinis terminas"? WTF? Kodėl tai yra marmorin, o ne Teka? Kodėl, man perkant buvo aiškiai deklaruojama, jog yra suteikiama 5 metų garantija, o dabar tokių dalykų nebėra?

Aš puikiai pamenu, jog pirkau daiktą kaip TEKA galinį (nu netgi stendas tas pats). Pirkau – kaip Vokišką prekę, o ne kažkokią tai Marmorin.

Nuvažiavau į Ermitažą. Ten labai maloniai pabendravo su vadybininke. Pasirodo, šiuo metu nėra nurodoma kokia garantija yra taikoma, tačiau firmos "Marmorin" (LENKIJA) kriauklėse yra pridedamas garantinis dokumentas (kurio nebuvo mano kriauklės pirkimo atveju), o jame nurodytos ir įvairios taisyklės, bei tai, kad laikantis šių taisyklių, prakei teikiama 2 metų garantija. Vokiškoms, t.y. TEKA kriauklėms, yra teikiama 5 metų garantija. Atsidarius TEKA kriauklės pakuotę, jokio dokumento ar garantinio lapo/talono nėra.

Gaunasi – kad ir ką bepirksi, bet įrodyti kad garantiją turi – negalėsi. Beje, įdomus momentas: paskambinus į kitą įmonę, sužinome, jog Marmorin kriauklėms jie teikia 10 (Dešimties) metų garantiją…

Na, ok, čia yra painiava ir jos nesuprantu. man labai įdomu pasidarė, kodėl prekė patapo lenkiška?

Specialiai atradau prekę, nusifotografavau jos kainelę:

Hmmm, keistoka. Gamintojas nurodytas VOKIETIJA. Mkay, nueiname šalia prastuvės:

Ghhhmm? Ta pati Kapa 1B, bet gaminama tai Lenkijoje, tai Vokeitijoje? Kaip supratau, importuotoją buvo prigavę konkurentai ir privertė rašyti, jog prekes importuoja iš Lenkijos.

Taigi, man dar kartą iškyla klausimas: ar aš čia durnas, ar tikrai prekę pirkau kaip "Vokišką" su 5 metų garantija, kuriai neišduodamas joks garantinis dokumentas, kuri paskui pasidarė Lenkiška?

Gamintojo atstovai atsiuntę laišką siūlo "geranoriškai" priimti 50% nuolaidą. Kodėl? Kodėl vis tik ne 5 metų garantija?

Lauksime, kol iš atostogų grįš įmonės vadovė, o tada su ja dar kartą šnekėsime.

P.S. Lietuvių gamybos AquaSanita kriauklėms irgi teikiama 5 metų garantija… Bet su daug daug daug išlygų. bet jos bent jau yra nurodomos.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on RedditShare on TumblrEmail this to someoneShare on StumbleUpon
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

  10 Responses to “Suskilusi Gelda. Istorija Tęsiasi”

 1. o tai iš kur imi teiginį, kad tavo daiktui galioja 5 metų garantija?

 2. Is didelio klecko su uzrasu 5m garantija, bei konsultanto patikinimo, kad tikrai 5 metu.

  Idomu, jog tokios kriaukles gamintojas (kappa 1B) kuris yra visur pristatomas kaip GranMaster – Marmorin, savo psl gaminiui suteikia 10 metu garantija… Specialiai atsispausdinau :)

 3. Nepasiduok, kovok iki galo :) 5 metu garantija yra 5 metu garantija.

 4. Į juokų muziejų tinka tokie dokumentai. Įdomiausia, iš tikro, rašęs žmogus nuoširdžiai toks durnas ar tik kitus tokiais laiko..? :D

  Garantiją nustato parduotuvė. Jei net neparašė jokios garantijos, tai pirkai iš vis be jos. Tiesiog apgavo, pats kaltas, kad patikėjai ar nepažiūrėjai popierių pirkdamas.

 5. Na va, o kad jau taip šičia ot atsitiko. Visumoj tai aš galvoju, kad va kaip gerai. Nemažai žmonių (na, bent jau aš) nesiknistų taip giliai ir liktų nieko nepešę.
  Vakar maximoje jaunas vaikinukas reiškė pretenzijas prie bulkučių skyriaus. Mat bulkutės išdėliotos sau, kainos betkurbetkaipkurpapuola, tai vargšės bobutės negalėjo atsirinkti kur kurios bulkutės kaina. Juk nieks nenori prie kasos laukt eilėje kol vargšai pensininkai su varganom pensijom aiškinsis kodėl kaina ne 1.19, o 1.49. Tęsiant mintį, tai tas vaikinukas gražiai mandagiai pasakė, kad kainos blogai išdėliotos, o pardavėja numetė kaltę ant vadovų, nes anot jos – anksčiau buvo gerai sudėliotai, na, o dabar viską pakeitė; po 30sec atėjo ta jau iš valdžios, tai numetė kaltę ant dar kito žmogaus, na, bet visumoj visi gražiai pripažino, kad blogai čia su tom bulkutėm. Kurią dieną reikės pažiūrėti ar pasiketė ta smulkmena prie to skyriaus.
  Esmė tokia, kad tokie klientai vertingi tuo, jog įveda tvarką prekiautojų/verslininkų gretose, nes ne kiekvienas (ypač aš) turi noro drąskytis ir įrodinėt savo tiesas ypač kai perpardavinėtojų gretose vyrauja nuomonė jog aplinka ir klientas yra kalti.
  Gal be reikalo rašau, bet kam čia dar tie Responses daugiau reikalingi. ;]
  Kas gero Vilniuje? :)

  • Vilniuje – beveik nieko. Visos geriausios vietos – Kaune..
   Ieskau, kas aplink Vilniu (50km spinduliu) augina Kukuruzus. Noriu nusipirkt uz normalia, o ne Maxima kaina

 6. O jus negalvojat, kad tokie patys zmones kaip jus, numeta tas bandeles i kita vieta? paima is kazkur paziuri ir meta bet kur? pats dirbu mazmenineje prekyboje. ne maisto parduotuveje… bet patikekit manim kokiu vėju matom. juk preke istatinedamas ant naujo kablio, ar vietos, tu paciu prekiu neprikabinsi ant kito kablio? Plius kontrolieres pas mus dirba, kurios uz tai ir baudas israso, jei kaina neatitinka kainozenklio.. Kaip lengva kazka apkaltinti, o ne pasiziureti bar koda. reikia ir paciam pasiziureti ka perki. kad bandeles kurias paemei su uogiene yra ne su desrele ar kopustais.. del etikeciu su kainozenkliu skirtumais… ant kainozenklio buna parasyta salis, kur pati imone/kompanija registruota. o kas ja gamina. kitas reikalas :)
  kaip parasyta ant kainozenklio, kad ta pati preke yra surinkinejama Vengrijoje, Lenkijoje, Slovakijoje? o pati imone yra Pietu Korejos?

 7. Hi blogger i see you don’t monetize your site. You can earn extra bucks easily, search on youtube for: how to earn selling articles

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)