Aug 112011
 

Ai, aš čia baisiai nesigyriau, bet prieš kelis mėnesius, galų gale Omniteliui (kadangi jau daugiau nei 10 metų esu Omnitel klientas) pristačius Blackberry, tapau gervuogės vartotoju.

Taigi, po ilgų laukimų, gavau BB9780 Bold. Na, ir iš karto galiu atsakingai pareikšti: Jėgų jėgos jėga!

Pirmas dalykas, kas labai patiko – tai telefono surinkimo kokybė. Realiai, jaučiasi kad turi daiktą. Superinis ekranas, puiki garso kokybė, fantastiškas telefono greitis – viskas, ko realiai ir reikia. netgi GPS.

Gaila, nėr pakankamai daug BB vartotojų draugų tarpe, todėl nėra su kuo džiaugtis BB messengerio privalumais. O tai yra baisiai, baisiai gerai. Nemokami SMS? Sure!

Kol kas pajungęs esu tik BIS, o BES nejungiau. Turiu tam savų priežasčių.

Ir va, yra trys kliurkos, kurios šiek tiek trumpina gyvenimą:

 1. Nėra veikiančios skype programos. Bent kol kas. Manau bus.
 2. Lietuvoje neveikia BlackBerry App World.
 3. Nėra Offline GPS.

Kai dėl pirmojo dalyko, tai iš esmės gana giliai vienodai, nes IM+ messenger atlieka skype messengerio funkcija ir negaliu tik smabinti, tai vat dėl antrojo, tai šiek tiek nervina, kadangi be tikrųjų programų, BB praranda dalį žavesio.

GPS – yra BB mapsai, yra google maps – abu puikiai veikia. Nėra, ir nežinau kokia situacija su softu, kaip pvz Tom Tom ar Garmin. Bet, kadangi turiu ir paprastą navigaciją, tai mažai naudoju ar jaučiu poreikį.

Bet, kai šnekėjau su Omnitel atstovais, iki metų pabaigos BB App World Lietuvą turėtų įtrauktį į palaikomų valstybių sąrašą. Bo iš ES valstybiu mes ir Estai esame ienintelės šalys kurios lieka nuskriaustos. Ir jo, Latviai su tuo problemų neturi. Per roamingą bėdų nėra irgi.

Ai, tiesa, GetJar, imho yra baisia išpūstas burbulas, pas juos realiai nieko nėra. Jokios normalesnės programulkos.

Su mano vartojimu, 3G ryšiu, akumuliatorius laiko kaip minimum 2 paras. Fainai.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on RedditShare on TumblrEmail this to someoneShare on StumbleUpon
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

  9 Responses to “Mano Blackberry”

 1. Kadangi su BB esu gan gerai pazistamas galiu siektiek padeti.
  AppWorldas zada atsirasti gan senai, bet deja deja. Pasiulymas kaip apeiti (gal kiek retarded, bet veikia):
  1. parsisiunti telefono simuliacija (http://us.blackberry.com/developers/resources/simulators.jsp), joje appworld veikia. Ijungi simuliacijoje usb kabelio simuliacija
  2. parsisiunti BBSAK programke (http://bbsak.org/) su ja iseksportuoji norima programa i COD faila.
  3. Pajungi savo telefa ir suimportuoji su BBSAK programa.

  Pliusas, kad gali isbandyt programa, nekisdamas jos i telefa.

  Jei nebrausini isjunk 3G, tada batarke laikys dar ilgiau.

  BES servisas atveria tikras galimybes, bet reikia kad organizacija turetu infrastruktura.

  Jei turi daugiau klausimu rasyk emailu.

 2. Na BB mesengeris naudoja 3G trafiką, tai negalima sakyti, kad tai nemokami SMS. Priklausomai nuo plano, tos BB žinutės gali netgi brangesnės už SMS būti. Ypač turint omenyje, kad SMS praktiškai kaip ir nemokami šiai dienai.

 3. kas neišgali blackbery, bet nori pilnos klavos, tai yra pigus ir gana neblogas klonas – samsung S3350. Navarotų nedaug(praktiškai tik wifi iš tų rimtesnių), bet naudotis patogus.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 4. Kaip cia BB pasiemei, gi dabar HTC ant bangos ir as nors nesinaudoju nei tuo nei tuo suprantu kodel HTC butu geriausias pasirinkimas. Tame telefone yra viskas ko reikia, nereikia sukti galvos del kazkokiu nesuderinamumu kaip kad cia su BB ir tik 2 paros telefono baterijos laikyma priskirciau prie minusu :)

 5. @antanas pabandysiu su softuku :). del 3G – browsinu, tai neatjungsiu ;) o BES, tai del kompanijos policy nenoriu…

  @praeivis na, su 1 mb jauciu kelis simtus BBM gali issiusti.. iskaitant ir paveiksliukus…

  @uzklydelis na htc snap apturejau metus su virs. beveik visai geras telefonas. o IMHO, visi touchscreenai, tai tik mergoms ir kitokio tipo sarkoms.

 6. […] seniau rašiau, kad: Ir va, yra trys kliurkos, kurios šiek tiek trumpina […]

 7. Zune and iPod: Most people compare the Zune to the Touch, but after seeing how slim and surprisingly small and light it is, I consider it to be a rather unique hybrid that combines qualities of both the Touch and the Nano. It’s very colorful and lovely OLED screen is slightly smaller than the touch screen, but the player itself feels quite a bit smaller and lighter. It weighs about 2/3 as much, and is noticeably smaller in width and height, while being just a hair thicker.

 8. […] čia kai ne kurie turbūt žino, kad esu, kaip skaoma, Blackberry Guy. Prieš tai naudojau Blackberry 9780 (kuris buvo puikus darbinis arkliukas, bet jau paseno), paskui naudojau Blackberry Z10 (kuris pagal […]

 9. […] – esu BlackBerry gerbėjas dar nuo 9780 Bold‘o. Tai buvo fantastiškas darbinis arklys. Buvo. Nes laikai keičiasi, technologijos tobulėja. Atsiranda nauji žaidėjai, požiūris į […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)