Apr 202011
 

Na, čia pavadinimas tai toks skambokas (kaip ir paveiksliukas), o bet tačiau nusprendžiau šiek tiek pafleimint. Labai užsinorėjau…

Vienžo, čia aną dieną klausiau tokio, kliedesio kupino, dviejų šarkų iš labai Feministinio Fronto: Robertos ir Eglės, bei vieno protingo asmens (Gino Dabašinsko) pokalbį per Žinių radiją. Visą šitą pokalbį galite pasiklausyti paspaudę ant šitos nuorodos.

Jei trumpai tai būtų maždaug taip: pirmoje dalyje jos ten kliedėjo apie tai, kokia yra svarbi Apostazė. Nu tarkim – jei reikia, tai valio. Kaip sakyt – man vienodai šviečia. Nu, ten kliedesio buvo ne tiek jau ir daug.

Bet va, perklausius pirmąją dalį, antrojoje dalyje tos dvi mergaitės, kurių Ntelektas eina paskui jas, pradėjo kliedėti apie feminizmą, kam to reikia, apie identifikacijas, nu ir kitus lubinus. Na, ten tai kaip jos kalbėjo, tai panašu kad maždaug yra taip: prisirankiojau šustrų frazių ir mėtau jas kur papuola ir kaip papuola. Nu ten pastoviai kartojo “kvescionuoti”, išplaukti, reflektuoti ir t.t.

Jau net p. Ginas kartais bandė ten jas taip paklausti – wtf jūs čia kliedit?. Nu, o bet tačiau, Ginas yra žiauriai išsilavinęs ir mandagus žmogus, tai tos dvi Jo namiokų nesuprato. Gaila.

Na, jos ten kliedėjo ilgai ilgai (galit pasiklausyti, bus iš ko prunkštelt, taip aptaškant monitorių. Tam turėkit servetėlių.)

Kad apsibrėžtume terminus, tai siūlau likti prie to, kurį galime rasti Wikipedia:

Plačiąja prasme feminizmas yra moterų ir vyrų lygybės visose visuomeninio gyvenimo sferose siekis.

Ir žinot, jų beklausydamas, pradėjau galvoti, kas būtų, jei mano antroji pusė išprotėtų ir pasuktų į feminizmą. Aišku, mano nuostabioji žmona to niekada nepadarytų (bo ji yra per daug protinga, kad užsiiminėtų nesąmonėm). Tai va, pamąsčiau ir supratau, kas tą feminizmą labai greitai išgydo toks prijomas (gal labiau tiktų sakyti – išvaro, kaip koks egzorcizmas)[DISCLAIMER: superb tip ahead]:

Nuvažiuokite į turgų visa šeima, nupirkite tris didelius maišus bulvių, dar kelis kg mesytės, daržovių, vaisių. Parvažiuokite namo, priparkuokite mašiną… Ir su vaiku užlipkite namo (į penktą aukštą). Bulves ir kitas terbas tegu neša Feministė.

Kažkodėl galvoju, kad po šito nuostabaus reveranso, feminizmai šeimoje baigtųsi. Ilgam.

Ane?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on RedditShare on TumblrEmail this to someoneShare on StumbleUpon
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

  20 Responses to “Kaip gydyti Feminizmą šeimoje.”

 1. o, už šitą gerbiu

 2. Nors tai ir fleimas, bet vis tiek bjaurus.

  Primena pagrindinės mokyklos nebaigusių ir nuo mamų priklausomų bukapročių snarglių cypimus delfi.lt ir demotyvacija.lt: „Kad toms boboms davė teises?“ ir „Moterys nebent keptuvę ir skalbyklę valdyt moka“.

  Aš nesu už feminizmą tokiame lygmenyje, koks dabar dažniausiai pasitaiko, bet tokie patinų kliedesiai jiems garbės nedaro.

  O jei vis tik giliai širdyje tamstytei nepatinka, kad moterys turi tas teises, tai siūlau pasinaudoti trolių fizikos dėsniais ir grįžti bent pora šimtų metų atgal. Tik, įtariu, tada nepatiks, kad turi būti šeimos galva ne tik prie alaus butelio ir televizoriaus pultelio, o realiai išlaikyti šeimą.

 3. oj matau ir su humoro jausmu pas kazka liudesys :)

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 4. Viskas gerai su tuo humoro jausmu, jei tai būtų normalus, gražus ar koks nors kitoks, bet HUMORAS. O čia, jei tamstelė nebūtum norodęs, kad fleiminsi, kokie 75% liaudies nebūtų nustatę, kad tai ir darai. O humoras, kurio be ryškiai raudonomis raidėmis išraitytų žodžių „ČIA HUMORAS“, su humoru, mano galva, turi mažai ką bendro. Su seksistiniais kliedesiais — daugiau.

 5. baltuma, baik kliedet :)))))

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 6. Aš mėgstu feminizmą, nes ne tik su bulvių maišais taip yra.. Ir visada gali priminti, kad lygios teisės. Moterų priespaudą ar vyrų super galios baigėsi. :D Juk realiai vyrai visiškai nieko nepraranda, nes paprasčiausia tokie fizikos dėsniai, kad moterys niekada neužims jų vietos ir nepakeis sugebėjimų, net jei norėtų. Nuo automobilių vairavimo iki valstybės valdymo, nes paprasčiausiai fiziškai neužtenka tiek galios, proto aštrumo ir t.t. Visai ne dėl teisių yra taip, kad vyrai visada vadovauja, yra geriausi lenktynininkai, pirmi pasiekia mėnulį…

  Jei nori lygių teisių, tai visiems tik džiugu, nes likusios vištos ne tik žodžių reikšmes sužinos, bet kaip be atsakomybės ir pareigų pirma tų teisių iš vis nebūna. :)

 7. “(galit pasiklausyti, bus iš ko prunkštelt, taip aptaškant monitorių. Tam turėkit servetėlių.)”

  gan dviprasmiskai nuskambejo :D

 8. Rh – nu tu ir sugedes.. :D

 9. „baltuma, baik kliedet :)))))“

  Kas čia? Išseko argumentai? Nesijaudink. Ne pirmas kartas, kai susiduriu su individais, kurie, kai nebeturi ką daugiau pasakyti, siunčia kur nors pasivaikščioti, išvadina „mielais“ žodeliais iš D raidės arba pasiūlo užsičiaupti. Pasvajokit.

 10. “nes paprasčiausia tokie fizikos dėsniai, kad moterys niekada neužims jų vietos ir nepakeis sugebėjimų, net jei norėtų. Nuo automobilių vairavimo iki valstybės valdymo, nes paprasčiausiai fiziškai neužtenka tiek galios, proto aštrumo ir t.t. Visai ne dėl teisių yra taip, kad vyrai visada vadovauja, yra geriausi lenktynininkai, pirmi pasiekia mėnulį…”
  Pruvinkite savo situos faktus, prasau. Ar tamsta vis dar nemokate savo zodziu tikrais faktais pagrist. Tai stai Jums faktu: Moterys procentaliai patenka i maziau autoivykiu vairuodamos, todel kai kuriose Vakaru valstybese uz automobilio draudima moka daug maziau, nes nepatenka i rizikos grupe. Moterys nenori uzimti vyru vietu, jos tik nori tureti galimybe prieiti prie tu vietu: stai tamstai pavyzdys is Pietu Amerikos: bbc.co.uk/news/world-latin-america-11447598
  Vyrai pirmi pasieke menuli, nes 1969 neperseniausiai prasidejes feminizmo judejimas ir moteru kosmonauciu buvo labai nedaug, bet net tada jau buvo moteru kosmonauciu, stai tamstai dar faktu: 1962 – Though Jerrie Cobb and 12 other women (the Mercury 13) passed astronaut admission tests, NASA decides not to select any women. Kita karta, tamstyte, kalbekite faktais, o ne ismislais is savo praplautu ir neapsisvietusiu smegenu.

 11. Baltuma – nea, tiesiog juokiuosi :D

 12. E – fenistes siekia lygiu teisiu?
  Nebenori kad vyras atidarytu duris, apmoketu saskaita restorane, galu gale dovanotu geliu (kada paskutini karta vyrui/draugui dovanojai koki niekuti, kad ir geles?)

  o kaip, ar moetys nori lygiai tu paciu teisiu – pvz. pilnu krepsiu su pirkiniais, bulviu maiso uztysimas i ė auksta be lifto? kazi.

 13. Durų atidarymas man yra pagarbos ir romantikos ženklas, nesiardau, kai neatidaro, bet ir nerėkiu ant atidariusiojo (nors pažįstų moterų iš Skandinavijos, kurios supyksta, kai vyrai joms duris atidaro). Vyrui niekučius dovanoju dažnai (dažniausiai valgomus skanėstus, nes mes nemėgejai daiktais apsikraut) ir kaip ir jis mane stengiuosi nustebinti. Pilnų pirkinių krepšių ir bulvių maišų irgi nebijau nešiot į ketvirtą aukštą be lifto, nesu gi silpna gėlelė – rankos tikrai nenukris panešus ką sunkaus. O jei ko nepakeliu, tai tada galim dviese pakelt, nors jis dažniausiai man net neleidžia ko sunkaus nešt, kai jis yra šalia. Pirmiausiai, ką reiktų daryti, tai neskirstyti darbų į vyriškus ir moteriškus, nes pamokius, abu gali daryti tą patį (pakeisti ratą, suremontuoti butą, sutvarkyti namus, nuravėti gėles ir t.t).

 14. E – na tai butent. O bet taciau, ekstremalios feministes tai kliedi pastoviai kad tas joms negerai, anas. nu juokinga ir graudu.

 15. Feministėm Lietuvoje (nesvarbu, ar aršios jos, ar ne) yra gan daug darbo, tik kad jos labiau linkę šnekėt, nei savo darbais gerint padėtį. Don’t get me wrong, nesu aš arši feministė, bet mane labai ima siutas, kai koks giminaitis iš mažo mietselio man pradeda aiškinti, kad aš privalau vyrui ruošt valgyti, būt tarnaitė šeimoje ir atlikt kitus “bobiškus” darbus, nes aš esu lyg second class citizen ir vyras šeimoje yra pats svarbiausias asmuo (čia jau beveik kaip Kinijoje ir Indojoje, kur mergaitės abortuojamos, nes berniukas šeimai yra didesnis džiaugsmas ir garbė). Ko labiausiai trūksta Lietuvoje, tai yra švietimo mergaitėms ir berniukams, nes paskui va ir gaunasi tokie komentatoriai kaip Originalas, kuris lyg ir girdėjo kažką, pasidarė sau išvadas, jų laikosi, bet visai nežino faktų. Dar feministėm derėtų apsijungt su protingais vyrais, kurie palaikytų jų siekius ir idėjas ir tik tada eit gelbėt pasaulio, nes kitaip gaunasi tik dviejų pusių supriešinimas.

 16. Aš kalbėjau ne apie avarijas, o pvz. auto/moto lenktynių sportą. Jos norėdamos niekada nelaimėtų, dėl ko natūraliai tai tik vyrų užsiėmimas kaip ir daugelis kitų dalykų, kurie dėl fizinių skirtumų sekasi tik vienai pusei žymiai geriau. Iš vis paimkime sportą bendrai, kodėl feministės nesiveržia pvz. futbolo lošti prieš vyrus ar diskus toliau mėtyti, greičiau bėgti? “Juk lygios teisės!” Koks dar skirstymas vyrų ir moterų komandų gali būti!? :D Ar kiek vyrų auklėtojomis kokiam darželyje dirba? :D Nu, paprasčiausiai yra milijonas dalykų, kur nebuvo, nėra ir niekada nebus lygių teisių, nes tai neįmanoma, dėl elementarios fizikos dėsnių. O lygios teisės ir tokios nesąmonės iš vis yra Amerikiečių išrastas debilizmas… kur visada viskas gražu ir draugiška, bet realybėje neveikia ir prieštarauja elementariems fizikos dėsniams…

 17. Vakarų valstybėse daug vyrų dirba darželių auklėtojais, auklėmis ir mokytojais. Gaila, kad Lietuvoje dėl vis dar esančių lyčių stereotipų vyrai nesirenka šios profesijos. Taip pat ir su futbolu Lietuvoje, kai kitose Europos valstybėse pakankamai daug moterų futbolo komandų, Lietuvoje futbolas manomas esąs vyriškas sportas, panašiai ir su krepšiniu, bet Teo taiso krepšinio populiarinimo merginų tarpe padėtį. Dar pagalvokim apie dailūjį čiuožimą, turbūt sakytum tu, kad moteriškas sportas, o aš tau sakau: pasižiūrėk į Kliučko, praeis noras vadint moterišku. Buvo pasiūlymų iš sporto visuomenės sujungti besivaržančius vyrus ir moteris, bet seni krienai iš olimpinio komiteto tam griežtai priešinasi, kol mokslininkai ir toliau nesutaria, kas yra lytis ir kaip ji turi būti nustatoma. Prie progos paskaityk: http://www.stat.columbia.edu/~cook/movabletype/archives/2008/08/classifying_oly_1.html gal apsišviesi.

 18. Galima įsivaizduoti savo, galima neskaityti, galima nesuprasti, kas akivaizdžiai mano buvo parašyta. Tas manęs visai nejaudina, o tuo labiau realybės, ir jos dėsnių nekeičia. :)

  Kitas įdomus dalykas, kad tos privilegijos, iš tikro, nėra iš oro. Tiesiog feminizmas kaip ir visi debilizmai yra 21 amžiaus stebuklas. Kai jo nebuvo, kvailoms galvoms net nekildavo mintis klausti kažkieno pranašumo, o pranašesniam gi visada ne gaila padėti ar paprotinti mažesnį.

  Dabar turime feminizmą, aš taip pat jo didelis šalininkas, ypač kai reikia priminti, kad ne tik kažkieno, bet ir mano teisės lygiai tokios pat lygiai lygios. :) Man ar realybėm gi visiškai nesvarbu, ar jos lygios, ar “tik lygios”. Svarbiausiai, kad niekam nesvarbu, kas tai supranta. Na, o varguoliams galima duoti pasvajoti, kad kažkas yra “lygu ar danguje bus atlyginta.” Jei jiems nuo to geriau, tai tik su malonumo prašom toliau įsivaizduoti. :)

 19. Mes tik pritariame, ir nėra prasmės ginčytis. :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)