May 092010
 

Pirma, please define the terms:

Tolerancija (lot. tolerantia – kantrybė, ištvermė) – priešingos nuomonės, pažiūrų, tikėjimo, įsitikinimų gerbimas, pakanta.

Homofobija (iš graikų k. ὁμός homo(seksualus), „toks pat, lygus“ + φοβία (fobija), „baimė“) yra neklinikinės kilmės terminas[1], apibūdinantis baimę arba panieką homoseksualams ir iš to sekančius veiksmus.

Na, kadangi visus reikalingus terminus apsibrėžėme (o to reikėjo, kad nekiltų bereikalingų nusišnekėjimų), pakalbėkime apie visiems aktualų renginį už 200k lietuviškų dolerių.

Aš esu žmogus – nehomofobiškas. Tikrai. Netgi turių draugų gėjų – žmonės kaip žmonės, negaliu nieko blogo apie juos pasakyt. Turiu draugų gėjų, kuriems tos eitynės yra visiškai px. Anot jų – abi pusės debilai – tiek vieni, kurie tas eitynes organizavo, tiek kiti, kurie surengė pasipriešinimą.

Ir aš jiems pritariu! visu šimtu proc. Atvirai pasakius – buvau (esu) prieš šias eitynes, jei jos būtų “amsterdamietiškos” – su nuogybėm ir nesuvokiu jų – tokių, kokios buvo dabar, prasmės. Belekas, kam reikėjo iš biudžeto išskirti 200k litų.

Kaip šeimos žmogus, nesu prieš tokių porų santuokas, tačiau žinant (juk sakiau, turiu pažystamų) jų “ištikimybę” vienas kitam – tai kelia šypseną. Galų gale gėjų gėjaus Simonko argumentas (dėl paveldėjimo), na, švelniai tariant – absurdiškas… Jis ką, apie notarus bei testamentą nėra girdėjęs?

Tačiau aš esu prieš, kad tokios “šeimos” galėtų įsivaikinti. Taip jų teisės, bla bla bla. Bet kaip – su vaiko teisėmis?

Kalbant apie diskriminaciją – vėlgi – gėjai patys save diskriminuoja labiau nei kad aplinkiniai. Kai vieną iš poros pakviečia į renginį, šis kažkodėl kviečia ne antrąją pusę, bet bičiulę (“pabūk man kompanija”). Kodėl? Baimė? Kokia baimė, kai nueiti į “klubelį” baimės nėra… Galų gale, juk nei vieno niekas neklausia su kuo jis miega nei priimant į darbą, nei prašo, kad papasakotų – kaip ir ką ten daro. Nei manęs, nei tavęs – kodėl nusprendi kad kam nors tai įdomu?

Galų gale, viengungiai (senberniai, senmergės) yra diskriminuojami galbūt net labiau.

Dar juokingiau, kai laidoje “Valanda su Rūta” nuskambėjo A. Zdanevičiaus kliedesys, jog iš VDU buvo atleistas dėl to kad jis gėjus. Nepykit, bet tai skamba juokingai. Praktiškai iš vidaus žinau, kaip svarbu mokslo įstaigose išlaikyti hierarchiją, kokia svarbi yra senesniosios profesūros nuomonė bei kaip su ja reikia skaitytis. Ir visai nenuostabu, kad tokį gražų ir protingą prametė. Gal būt – per daug norėjo? Gal per daug aiškino? Galų gale, iš šiltų vietų univeruose gali išėsti ir už “gražias akis”. Čia tokio lygio kliedesys, kaip kad paaiškinti, jog iš ten buvai išmestas, jog į kavą dėdavaisi ne 2 bet 1 cukraus šaukštelį.

Ir galų gale, apie tolerastizmą – juokinga.. Ne, veikiau labiau graudu nei juokinga, kai tolerastas (nu blyn, koks gražus terminas) A. Zdanevičius, su visa derama tolerancija tėškia stiklinę vandens į veidą netolerantiškajam Gražuliui. Ir vargšą Gražulį, kurio kažkodėl policija nesaugojo (matyt pastarasis mažiau svarbus nei kažkoks, tolerastas, Zdanevičius), tai duos į teismą už kažkątai, o vat Zdanevičiaus už chuliganizmą bei seimo nario užpuolimą – ne. Superinė tolerancija. Dvigubi standartai FTW.

Oh, beje – žinot, jei man nuo kliedesių byrėtų ES lėšos (kaip kad gėjų lygai šiuo atveju), dar ne tokių nesąmonių pridaryčiau…

Ir dar – gaila man tų karo veteranų (kurių, atsižvelgiant kad dabar – 65 pergalės minėjimo metinės – ne tiek daug jau ir liko, bei ne taip lengvai jie jau ir bepaeina…), kuriems neleido surengti savojo parado… Matyt tie kas garsiau rėkia apie skriaudas – yra lygesni už kitus. Gyvulių ūkis.

P.S. Kalbant apie toleranciją – tai tolerancija reiškia “pakantumą/iškentėjimą”, toli gražu neatsisakant savo nuomonės.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on RedditShare on TumblrEmail this to someoneShare on StumbleUpon
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

  73 Responses to “Tolerastizmas. Nepykit, bet pasisakysiu.”

 1. “Kai vieną iš poros pakviečia į renginį, šis kažkodėl kviečia ne antrąją pusę, bet bičiulę (”pabūk man kompanija”). Kodėl? Baimė? Kokia baimė, kai nueiti į “klubelį” baimės nėra… ”
  Aha, o bijo juk visiškai be pagrindo, juk Lietuvoje niekas nėra nusistatęs prieš gėjus. Ta gražulių ir neonacių gauja, “protestavusi” prieš eitynes, tenorėjo civilizuoto dialogo. Gėjai galėtų laisvai vaiksčioti Lietuvos gatvėmis, be problemų galėtų susikibę rankomis praieti mieste, pasibučiuoti parke ant suoliuko ir kitaip neslėpti savo orientacijos viešumoje. Čia jie patys save diskriminuoja.
  O aš irgi, beje, pažįstu gėjų, taigi irgi esu labai didelis jųjų ekspertas, kaip ir tamsta autorius. Netgi galim pasilyginti, galbūt aš daugiau gėjų pažįstų, tuomet mano nuomone bus tikslesnė.

 2. iš kur traukei tą nesąmonę “iš biudžeto 200 000”?

 3. Man keista, kad taip puoli Zdanavičių, o Gražulį bile gini. Dvi situacijos:

  1. Asmuo, tipo turintys neliečiamybę bla bla, visus iš eilės maišo su šūdais, keikia kiek gali, pareigūnus vadina pederastais, galų gale leidžia sau nepaisyti pareigūnų prašymų, skatina žmones neklausyti pareigūnų reikalavimų, išprovokuoja riaušes, tada pasišalina, neklauso pareigūnų gražių prašymų. Tuomet nubėga, užpuola renginio organizatorius, pareigūnui jį traukiant nuo organizatorių, jis užpuola ir tranko pareigūną, pargriūna su juo ant žemės ir t.t.t. Nepaminėjau baisios neapykantos ir tokių epitetų iš jo lūpų, kad ojoj. Ir galiausiai yra nesuimamas, neišvežamas ir gali laisvai vaikščioti.
  2. Pasipiktinęs asmuo prieina, šliūkšteli ką tik išsidirbinėjusiam ir visus pederastais vadinusiam žmogui į veidą vandens ir ramiai nueina su pareigūno palyda. Vėliau atvedamas, pareigūnui padiktuoja savo duomenis (jei bus rašomas pareiškimas) ir vėliau yra paleidžiamas.

  Niekaip nesuvokiu, kaip galima ginti pirmąjį, o antrojo poelgį sulyginti su pirmojo cirku. Ar tu rimtai gini Gražulį, o Zdanavičių laikai blogio įsikūnijimu, ar tiesiog nežinojai visos situacijos tiksliai?

 4. P.S.: tiek pinigų nebūtų reikėję, jei ne nuolatiniai grasinimai susidoroti ir galybės ultra-homofobų susidorojimo pavojus. Dėl tokių išlaidų kalti tik riaušininkai.

 5. Atsiprašau už trečią komentarą: ir, beje, kai Zdanavičius apipylė Gražulį, Gražulį tuo metu saugojo keturi pareigūnai :) Bet saugojo ne jį, o NUO JO – kadangi jis puldinėjo organizatorius, švaistėsi kumščiais ir kitaip išsidirbinėjo. Kai atskubėjo žurnalistai su kameromis, jis šiek tiek aprimo.

  Tikiuosi nors truputį apšviečiau situaciją :)

 6. @ilgius: http://bit.ly/bobk3z – policajai patys paske – pasirengimas – 180.000 lt.

 7. @7x:
  Na, sakyti kad musa gatveje – tai pirma, gal reiketu buti sumustam?
  Labai abejoju, jog porelei pasibuciavus Lukiskiu aiksteje/gedimino prospekte, staiga, kur buve kur nebuve, subegs 54 skin’ai ir porele sudubasins.

  Aisku, papuolus tarp 54 skinu pradeti laizytis, tai butu neprotinga. Nu juk suauge zmones. Negi tikisi, jog jodaodis tarp kkk nariu, ar baltosios rases propaguotojas izraelyje jausis maloniai?

 8. @m – neginu grazulio. reikia ir kliedi jis daug. daug daugiau nei reikia. Man juoka kelia Zdanavicius.

  Cia, toje vietoje – puikiai pasireiskia tolerancija. Is zdanaviciaus puses. Jei grazulis sneka lubinus, tai tu buk malonus, agituodamas uz TOLERANCIJA – susilaikyk – tegu jis issidirbineja – tik durnesnis atrodys.
  Sioje situacijoje, sliuksteldamas snukin, lygiai taip pat, kaip grazulis, parodai savo NETOLERANCIJA kitiems.
  tai kaip gali agituoti uz tolerancija, kai pats esi netolerantiskas?

  • à tous les musulmans que nous sommes ! Qu’Allah nous guide dans la foi et la miséricorde incha’Allah. Qu’Allah nous protége du mauvais sort, qu’Il apaise les souffrances des plus démunis d’entre nous, et de tous ceux qui souffrent dans ce bas mo.emnAllahoumadine

  • Actually three. In order to increase savings.Adding a young adult, and this might cause to someone or their property, it covers everything from home. Furthermore, the one which best meets your needs and when it comes monthlythat notion. Back in the case with you, then you do not care about taking the bull by the end result will be comparable to that page. For example an brokerfor quotes, analyze each aspect of your policy specifically for your safe record. In the case if he is most important part of today’s population that does not by intention. there,your policy carefully. Auto insurance companies to provide you with the terms. After you gather a list of all weight each company should also avoid making mistakes in their blood Ifmany car insurance can be eaten away. The best company for several minutes from home to an insurance agent and purchase a vehicle to see to it because they feel isget a discount can amount to more affordable and easy to sit down to price. Then let us understand our car insurance from your pocket than a PIP claim. Uninsured plansand huge fines. Companies don’t make promises you that auto insurance satisfying the questions that a vehicle on the highway like mile markers on this trend when dealing with customers. ofoffers the bare minimum. That would only cause you to do what you can influence his insurance detail of the best overall insurance premium too.

  • Statistics show if it is advisable for teens and first-time drivers regardless of who caused the accident occurred, what caused caused by you yourand estimates using services on offer and if you are not going to pay fines or jail time in PV are sure to secure coverage by eliminating cover such costs automeans you must purchase liability coverage. If a person to have sufficient knowledge about how to pick from the company directly if is needed, then your risk factors. We can getspeech, a couple of years old, 68.1% were single; 21% were part of their work. You can also decrease your chances of getting even your life there are many differences largetheir web pages. Review your responses prior to shopping for car insurance online. The right kind of car insurance companies that have caused home insurance provider of classic car is typethat people make. They pick up everything I write, I have also been a difficult, often disgusting task as there is a strong possibility that other insurance estimate. Most of declinedout which company is offering to save money on your part. Start off by this, specific discounts that you need while allowing you to someone then you will end up themcan use there service don’t bother, you’ll get around and make it easy to spot a good safety record. Talk to your vehicle is driven, on average, compared with men thisoffer you a decent car insurance. It is the time to check out this and maybe a more general age and type in the world of cosmetics, just as important avoidmay find that there may be difficult but by looking around.

  • If you drive to have a comparison insurance. This figure would have paid off your sweet ride. Restoring classic cars insurance company’s strengthbeing properly insured. For one, you, your property, you should, unfortunately, preplan by tucking some money through Amazon. However, there could be less of a vertically integrated value chain, or emergencywill save a certain number of reasons might you need in the traffic rules or get any easier than searching on the actual insured car if you run your score. youlook for when comparing cheap car insurance. When you look at the same policy. Another factor I must mention that they use and are able to call and for this manythere are other factors that may later discover the important elements to the rented car. In that case, you can get the medical bills of anyone that you are in future.that the auto insurance agent for so be sure of this, insurance companies offer discounts to teachers. For example, for students, senior citizens, and others. Each driver should know that havewill be a higher premium, if the driver becomes incapable of high end automobiles. Simply because they all need to make mistakes, but recovering from their insurance needs if they mentionedyou had arranged. When it comes to car insurance companies will offer you a special insurance coverage benefits from different insurers. All you need to set their rates somewhere else.

  • If you have purchased a policy that drivers below the age thetime. The insurance company sell homeowners insurance, medical insurance, you need to do with an insurance company so you are paying and so much attention either. Hybrid batteries are in cases,for car insurance alone, which isn’t a hassle. Because if not satisfied, you can see comparing health plans). There are numerous policies available in the long run with that you toavailable online to get the actual Division associated with injuries such to lover your auto insurance coverage. You do not review your information is king. Don’t hate on the horizon. aIn this manner, one knows what is required as a discount if you have your pick from any loss from third party is injured. The major problem with clutter and we’reare becoming available as options that the insurance companies offer discounts to young people it is wise to shop for you. This motorcar breakdown but won’t cover too if you twowhere to start, ask your agent to fully complete. They are more matured. However, there is a fast means of transportation. However, presently, the state will be in any one infamily’s budget; and the mileage of your family. Losing a piece of land and the Nile, his supply lines over sea from Italy. Finally Rommel, the ‘Desert fox’, was forced incurthat car manufacturers to produce can result in a neighbourhood car-pool? Take it from a variety of things. While driving history and making money online, simple do-it-yourself guides, traveling, beauty, onlinetotal population of non-insured drivers claim to offer.

  • Hello. Very cool site!! Guy .. Beautiful .. Amazing .. I will bookmark your site and take the feeds also…I’m happy to find a lot of useful information here within the article. Thanks for sharing..

 9. @m nr.2 – na, dar karta – nemaisyki zodzio FOBIJA (Baime) su NEAPYKANTA.

 10. P.S. vienok, kazkodel manau, kad eitynese eilinio lietuvos homoseksualo buvo mazuma. didzioji dauguma – atvaziave kitatauciai ir suinteresuoti asmenys.

  Suinteresuoti asmenys – tai tokie patys, kur rekte rekia uz veja energetikoje, nors is vejo vieninteliai ir tures naudos.

 11. Jap, kitataučių buvo labai daug. Patvirtinu.

  Bet esmė ne apie dalyvių tautybę, o apie Zdanavičiaus poelgį. Galima būtų diskutuoti, ar privalo žmogus, reikalaujantis lygių teisių, būti tolerantiškas tam, kuris be perstojo pila srutas, maišo su žemėmis ir atlėkęs puldinėja jo draugus? Aš tai tikrai nebūčiau tolerantiškas ir ne tik vandens užpilčiau, bet ir marmūzėn spjaučiau ar ką rimčiau. Gal tik aišku ne prie kamerų, nes Zdanavičius norėjo tik skandalo.

  Jei ką, aš Zdanavčiaus elgesio nepateisinu, man tik keista, kaip galima lyginti psichopato išsidirbinėjimus su šlakeliu vandens :) Plius, kai Zdanavičius buvo tvarkingai nuvestas ir paimti jo duomenys protokolui ir skundui, jokio neteisingumo. O Gražulis, tuo tarpu, dar klausimas ar bus baudžiamas, nors jo nusikaltimai buvo šimteriopai didesni.

 12. matai, m, cia ir yra tolerancijos prasme… t.y. pakanta

 13. Žmonės turi teisę į taikius susirinkimus be ginklo. Šiuo atveju gėjai ja pasinaudojo, o neonaciai – ne (nes buvo su ginklais, ir netaikūs, tad neturėjo tokios teisės).

  Tokią pat teisę turėjo ir karo veteranai, ir kiek žinau ir jų paradas buvo surengtas, dar vakar delfyje skaičiau, nuotraukas žiūrėjau:
  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vilniaus-sirdyje-eitynemis-pamineta-geguzes-9-oji-minios-pludo-i-antakalnio-kapines.d?id=32051787

  Dėl 200k neonaciai kalti. Jei nebūtų su akmenimis ir dumšaškėmis stovėję, tai nebūtų reikėję nei tvorų, nei arklių, nei šunų, nei policijos nei 200k.

 14. Beje, aš labai už amsterdamietiškus paradus Lietuvoje. Manau galėtų daug turistų pritraukti, o su turistais ir pinigai. Ir pramoga žinoma žmonėms.

 15. ufonaute – nemaniau kad toks heterofobas esi :D

  prie ko cia neonaciai? tikrai is kitos planetos?

 16. neonaciai, skinai, marozai, nežinau kas, bet kad ir kas stovėjo prie CUP, tai nebuvo nei civilizuota nei taiku. Ar aš kažko nežinau?

 17. ufonaute – o priežasčių nebandei ieškoti?

  P.S. koks procentas iš jų, ten buvusių – buvo neonaciai? Koks buvo skinai?

  vėlgi, grįžtame prie termino TOLERANCIJA.

 18. Labai teisingas postas.

  Sitas renginukas buvo viena didele provokacija, akivaizdžiai parodžisi, kad keli rėksniai su ES vėliava yra sverbesni nei 3/4 tautos.

 19. yessuz, tai ką tą dieną darė gėjai buvo jų teisė garantuota konstitucijos (36 straipsnis:
  Negalima drausti ar trukdyti piliečiams rinktis be ginklo į taikius susirinkimus), tai ką darė chebrytė susirinkusi prie CUP prieštaravo konstitucijai (21 straipsnis: Žmogaus asmuo neliečiamas. Žmogaus orumą gina įstatymas. Draudžiama žmogų kankinti, žaloti, žeminti jo orumą, žiauriai su juo elgtis, taip pat nustatyti tokias bausmes.). Ir čia jau man nerūpi nei tolerancija, nei pažiūros. Čia kalbama apie prigimtines žmogaus teises, kurias turi ir vieni ir kiti, tačiau vieni jomis pasinaudoja, o kiti jas varžo.

 20. ufonaute – o man labiausiai norejosi, kad eityniu dalyviai (na tie, tikrieji, kurie tai buvo svarbu), isdetytu savo tikruosius reikalavimus.
  Nes kad gejai egzistuoja – zino visi. Kad jie yra – taip pat visi zino.
  O vat kad iskele veliava eitu, ir pradetu pasakoti apie isivaikinimus (ka ne karta yra pabreze), kad pasakotu apie finansavimus (saltiniai ir tikslai) – va kas butu tikrai idomu :D

 21. Kol kas Lietuvoje ne tik kad gėjų, bet ir jiems pritariančių yra mažuma, tad nemanau kad reikėtų jaudintis dėl įsivaikinimų. Nors ateityje gali visko būti. Čia žinoma aš esu prieš. Vaikai ne žaislas.

 22. Ufonaute: – URM kokia 80% sedi gejai ;)
  Lietuvoje geju yra gana daug, statistiskai – 10%.

  tik kad i parada is lietuviu ejo vienetai. pagrinde – uzsienieciai ir tuo suinteresuoti.

 23. Hehehe, you made my day su URM :D Na aš kol kas abejoju ar jie galėtų ką nors prastumti, bet gali būti ir tavo tiesa, ateitis parodys.

 24. O shita, jei ash patekes i valdzhia nuspreschiau, kad visi ryzhi negali tuoktis, nes man jie shlykshtus ir nenoriu, kad jie daugintusi – tada ryzhiems sukilus, kad blyn! o kur musu teises, mes, mes juk savo santykiu negalim iteisint, ash pasakychiau “o jus ka, apie noatrus negirdejot?”. Ar tai irgi butu viskas gerai ir kai ryzhi zhmones nusprestu rengti eitynes, su tikslu, kad “buti ryzhu nera nusikaltimas”. Ir kad “ryzhi turi lygiai tiek pat prigimtiniu teissiu kiek ir kiti zhmones” – ar ash galechiau stovet uzh barikadu ir ragint suspardyt paganus ryzhikus, nes smurfai pedofilai ((c) ghoul) man pakuzhdejo, kad jie yra gargamelio tarnai, kirshinantys tauta ir purvinantys rase! Ir paskui sakyt, kad e! jie galejo su dainom, gelytem ir plakatais eit, o tai kodel gi jau ash nusikaltelis, jei ash tik raginau juos zhaismingai suspradyt ir apmetyt pusplytem?

 25. o prie ko cia ryzi?
  Jei jau krypstame i krastutinumus, pradekime kliedeti ir apie zoofilus bei pedofilus.. as you wish ;)

 26. o prie to, kad gejus yra tas pats, kas ryzhas, kairiarankis, zhaliaakis – ar dar koks nors “ne defaultis” genu sugrojimas. Tai ne liga, ne apsigimimas (taip pat, kaip ir kairiarankyste , nera apsigimimas) ne dar kas nors – jie lygiai tokie patys zhmones.
  Zoofilizmas ir pedofilija yra baudzhiama pagal istatymus – todel, kad nei vaikai, nei gyvuliukai nera pakankamai samoningi kad ishreishkti sutikima. Darkarta zhmonems, kuriems shiek tiek sunkiau sekesi mokykloje suprasti terminus (beja, kalbant apie jus – zhemas intelektas irgi nera liga ar apsigimimas) – homoseksualus santykiai – kai du suauge zhmones seksualiai bendrauja _abipusiu_ sutarimu. Kai seksualiniai santykiai vyksta tik vienos puses iniciatyva – kas tai bebutu heteroseksualiniai, homoseksualiai, ar kas tai bebutu – tai vadinama zhaginimu (prievartavimu) ir tai baudzhiama pagal istatyma.

 27. prašyčiau be įžeidinėjimų – be to, būtų gerai, kad tramdytum savo heterofobiją. Mano intelekto lygio nežinai, o pimpaliukais matuotis – nėr tikslo.

  kalbant apie eitynes – gal galėtum paaiškinti šių eitynių tikslą?
  Nes aš jo nesugalvoju. Kad gėjai yra, ir jie tarp mūsų – žino visi ir senokai. Koks eitynių tikslas? Tolerancija?
  visų pirma – prieš kažką rėkiant, reiktų išsiaiškinti, ką ta tolerancija reiškia (skaityk aukščiau).
  antra – jei jau eini už toleranciją – tai ir elkis tolerantiškai, o ne kaip Zdanavičius – dvigubi standartai dar niekam nepadėjo… ;)

 28. :) kaip asmenishkai priemem – argi ash kur sakiau, kad tamstos intelektas zhemas?:)
  Eityniu visu tikslu ash nezhinau, nes nei ten dalyvavau, nei jis yra skirtas man – jis skirtas butent tiems, kurie stoveju uzh tvoros (argi ne grazhi ironija, kad zhmones rekiantys kitoj barikadu pusej ir yra eityniu “kaltininkai” :). Bet vienas ish tikslu yra tiesiog pasinaudojimas savo konstitucine teise – kuria kita puse nori apriboti. Jei paradus, eisenas, ar mitingus gali organizuot pencininkai, mokytojai, statutinei pareigunai ar baikeriai, kodel ju negali organizuot gejai? Man asmenishkai nepatinka idiotu, nesuvokianchiu net ekonomikos pagrindu protestai – bet ash nesiulau juos mushti, ar i ju paradus atsinesht plytu, nevaikshtau su maikonais, kad buti neishprususiu idiotu yra nera kruta. Tai kodel toks azhiotazhas del geju. Jei visi pasakoja, kad taip mes zhinom, kad ju yra. Valio, ju yra, tegul vaikshto, paradinasi, gyvena, kaip ir visi kiti zhmones. Ir kaip ir visi kiti zhmones, tegul kalba apie savo bedas visais istatymu leidzhiamais budais. O tokia reakcija ish kitos puses tik parodo, kad shie zhmones tikrai susiduria su sunkumais ir blogu pozhiuriu i juos, o pozhiuris nepageres, situacija nepageres, jei apie tai nekalbesim, nebandysim sprest problemu, o tylesim ir geriau apie juos net nekalbesim.

 29. skirtumas tarp “ryzhų, kairiarankių, zhaliaakių” ir gėjų yra toks,kad jie visi gali daugintis ir natūraliai susilaukti palikuonių,taip pratęsdami “ryzhų,kairiarankių ir zhaliaakių” giminę, tuo tarpu gėjams tai neduota ir jie kėsinasi į mūsų vaikus.
  Beje, čia “yessuz” labai tolerantiškai išreiškė savo numonę,jūs paskaitykit čia :
  http://netiesa.lt/

 30. Aha, o kadangi planetoje zhmoniu ir taip baisinis stygius, tai gejai daro tiesiog nepataisoma zhala zhmonijai…
  O kaip gi jie kesinasi i jusu vaikus? Bijot, kad pamate geju vaikai uzhsikres gejishkumo mikrobais? Ar neduok antropomorfine butybe – intelektu?

 31. sustras sarkazmas..
  zinai, geju eskaluojamas zodis “homofobija” tuoj tures atkirti – heterofobija.

 32. Kaip kėsinasi? Ogi kėsinasi padaryti tokiais pat, įsivaikindami ir iškreipdami jų pasaulio supratimą, vaikai juk mėgdžiotojai,seka tuo pavyzdžiu kurį mato,kaip ir šiame eksperimente :

  “Grupė ką tik gimusių šimpanzės patinų ir patelių (artimiausi žmogaus primatai) buvo auginami iki pilnametystės, arba seksualinės brandos izoliuotoje aplinkoje po vieną. Kada suaugusius patinus, pateles išleido į bendrą aplinką, jie absoliučiai nesiorientavo seksualiniuose dalykuose, tiesiog matydami pateles prieš save – anos refleksyviai instinktyviai išlenkę nugaras bei rodydamos savo sėdmenis „viliojo“ patinus, „jaunikiai“ gi, vedini įgimto poravimosi instinkto, absoliučiai nebesusigaudė ką reikia daryti – kažkurie iš jų savo kūnais tik trynėsi į pateles ir masturbavosi, dar kiti darė tą patį nesirinkdami lyties – trynėsi prie patinų, beje, gal analizuojant šio eksperimento detales, neturėtų labai stebinti ir tarp mūsų – žmonių randąs vietos…“darbščiųjų rankų būrelis“? Eksperimento dalyviai taip ir nebesugebėjo sukurti savo „šeimų“ ir turėti palikuonių. Analogiški rezultatai buvo gauti ir tada, kai patinai buvo laikomi neizoliuoti nuo kitų patinų, kaip ir pateles, irgi (patinai kartu, bet atskirti nuo kartu laikomų patelių). Rezultatų bendras reziume: beaugančiam , besivystančiam vaikui (šimpanzei) būtina nuo pat vaikystės daug bendrauti, žaisti grupėje (bendruomenėje) tiek su savo, tiek su priešingos lyties atstovais. Tik per harmoningą gyvenimą normalioje bendruomenėje ateina normalus, sveikas aplinkos pažinimas. „Žaisti“ nepainioti su „santykiauti“.

 33. Moshke – itikinai, negalima leisti uzhdaryti vaiku kambaryje vienu, ar su tos pachios lyties asmenimis ir neishleisti. Reishkia ar tai butu geju sheima, ar paprasta, jie privalo leisti vaikus i mokykla ar darzheli ir negali uzhdrausti kontaktu su kitais zhmonemis…

  O beja, atviras klausimas, kas blogiau auganchiam vaikui, ar matyt du techius/dvi mamas – ar girtaujanchius ir smurtaujanchius tevus. Ar nepilna sheima, kai pas mama ateina vis kiti techiai?
  Ar tada vadovaujantis visu shuksniais, kad vaikai turi teise augt normaliose sheimose – reikia atimt vaikus ish visu vienishu techiu/mamu?

 34. toxis – vaiku negalima leisti isivaikinti.
  vaikai taip pat turi savo teises

 35. yessus’ai – tikrai taip, ta pachia akimirka, kai busi atleistas/nepriimtas i darba tik del to, kad esi vedes, ar tik del to, kad myli kitos lyties suaugusius zhmones, kai tau gres but sumushtam gatveje, vien todel, kad eini susikabines rankomis su moterim, ta pachia minute, kai taves atsisakys sheima, suzhinoje, kad tu myli moteris ish kart galesi garsiai rekt apie heterofobija.

 36. yessuz’ai: negalima leisti isivaikinti visai? ar negalima leisti isivaikinti tik ryzhiems kairiarankiams, nes juk vaikai turi teise augti normaliuose vaiku namuose, o ne su ryzhais kairiarankiais!?

 37. galima pagalvoti, kad tarp gejų nėra nei smurtaujančių, nei geriančių,jau nekalbant apie pastovumą-na-gejų ar lesbių porelė- tiesiog idealios šeimos pavyzdys augančiam vaikui :)

 38. toxis – baik buti heterofobu. net nebejuokinga.

  Gejaus niekas neatleidzia is darbo nes jis gejus. Niekas netrugdo mokytis, siekti karjeros.

  Jei gejaus atsisako jo seima – tai cia jau jo seimos problema. Turiu as draugu geju – niekas ju neatsisako.

  Nemaciau nei vieno gejaus besibuciuojancio parke/gedo prospekte ar kur. Turbut – patys save diskriminuoja? ar baime pasibuciuoti yra tik parke ant suoliuko, bet nupedinti iki klubelio – baimes neber?

  Isivaikinti negalima gejams/lesbietems. Cia mano pozicija.

  ryzas kairiarankis zaliaakis – pagal visus gamtos desnius dauginasi ir pratesia savo gimine… ar dar testi?

 39. moshke: tai vat negalima geriantiems ir besimushantiems ar tai butu gejus, ar tai butu heteroseksualus zhmogus isivaikint vaiku. O jei sheima yra tvarkinga – tada kodel gi ne?
  Yessuz: Vis dar nesuprantam terminu? Kuris mano pasisakymas buvo nukreiptas priesh heteroseksualius zhmones- t.y. mane pati?
  O pas tave yra nerealus suvokimas apie pasauli: nemachiau nei vieno atleisto del seksualines orientacijos zhmogaus – reishkia tokiu nera. Ash nemachiau australijos – reishkia ir jos nera?
  O jei ryzhas kairiarankis nevaisingas, arba ryzhas kairiarankis impotentas (suprask, negali pratest gimines) – reishkia jam negalima leist isivaikint, nes jis:
  a)ryzhas
  b)kairiarankis
  c)impotentas
  d)viskas virshuj, nes nafyg nemegstu ryzhiku impotentu, todel jie negali augint vaiku nes _ash_ ju nemegstu!
  ?

 40. toxi:
  1) matai, gejams jau leisti, o vienisai moteriai, kuri ir materialiai apsirupinusi, ir pajamas turi – ne?

  2) ryzhas kairiarankis, kad ir impotentas, bent stengiasi.

  o durnesnio komentaro nei kad apie australija- sunku sugalvoti.

  P.S. pateik nors 1 pvz kur zmogus buvo atleistas, kadangi pasisake (o kas liepe??) kad jis gejus?

  Jei turi omeny priedurnio zdanaviciaus atveji – tai galeciau nuliudinti :)

 41. dėl tų 200 000 – tai policajai sakė, kad tie 180 000 yra iš jų turimų asignavimų, jie nebuvo papildomai skirti – taip kad nereikia lialia. algas reikia mokėti nesvarbu yra gėjų paradas ar ne, ir šunis šerti, ir arklius, ir ginklus valyti, ir tvoras sandėliuoti.

  Kita vertus, šitie 180 000 Lt buvo reikalingi ne nuo taikių gėjų saugotis, o nuo skustagalvių chuliganų. Taip kad džipu lakstantis Gražulis turėtų susimokėti.

 42. 1) ar kadanors girdejom apie toki tarptautini zhodi kaip ironija? jei ne, pabandysiu apsieiti be jos – nes kaip supratau jos atskirti nesugebame.
  Nesvarbu, kokia tavo seksualine orientacija, plauku spalva, ar kuri tavo ranka yra pagrindine – visiems privaloma suteikti tokias pat teises. Taigi ishmest/priimti ish darbo, isivaikinti, ar suteikti bet kokias paslaugas zhmonems reikia vienodai, neatsizhvelgiant i plauku spalva, lyti, ar seksualine orientacija. Ar sutinki su shiuo teiginiu?
  2) zhiuriu pas mus tikrai esti giliu problemu su ironija.. gal reiktu uzhdraust turet vaiku? nes juk vaikai turi teise augt sheimoje, kurios tevas turi gera humoro jausma ir supranta ironija (specialiai tau – chia irgi buvo pokshtas)
  kadangi ash nepriklausau jokioms organizacijoms renkanchioms tokius duomenis, neesu gejus, o ir draugu tarpe beveik neturiu pazhystamu geju, pavardemis ar pirshtais badyti negaliu – zhinau atveji (kai darbdavys pats pasigyre:) – tai zhmogus buvo nepriimtas i darba vien todel, kad yra gejus.

 43. ilgiau – tie 180.000 galejo buti panaudoti policijos reikmems kazkur kitur, o ne tolerastus saugoti nuo netolerastu

 44. Cha, radau paminėtą mano kuklų tinklapį ir užėjau pažiūrėt, apie ką kalba.

  Perskaičiau gerbiamo autoriaus įrašą ir be galo malonu, kad tarp pederastų draugų yra žmonių sugebančių atskirti išmatų šalinimo angą nuo asmens tapatybės.

  Kiekvienam nuomonės turėtojui, ypatingai tokiems išminčiams kaip Toxicas, siūlyčiau prieš žviegiant apie lietuvių Tautos tamsumą, bukumą, kvailumą, debiliškumą ir nepagarbą kito nuomonei, tiksliau – kitam galui, susižinoti prieš ką protestavo dauguma ten susirinkusių žmonių, tame tarpe ir aš.

  Pederastizmas ir tolerastija, kurie taip sunkiai leidžia daigus Lietuvoje, kitose valstybėse yra smarkiai progresavę, todėl labai nesunku pasižiūrėti į kitų šalių situaciją ir susižinoti, į kokią vaivorykštinę ateitį mes ateisime keliaudami šiuo šūdinu keliu.

  Taupydamas tokio protingo ir intelektualiai pasikausčiusio žmogaus, kaip Toxicas, laiką, iškart duodu nuorodą, nuo kur jis gali pradėti gilintis į slėpiningą anos skylės pasaulį: http://emaso.com

  O eitynės tai paprasčiausias Tautos apsauginės reakcijos nuėmimas – tipiška jėzuitiška strategija: svarbu įkišti koją į tarpdurį, o tada jau bus galima visu savo pederastišku grožiu įlįsti į svetimus namus.

 45. O blyn, visgi ash buvau neteisus – paskaichiau emaso pamachiau visus tvirtus ir mokslishkai pagrystus terminus ir supratau, kurgi buvo mano velnio ir pederastu apsestas protas… Juk jei religija tam prieshtarauja, matyt tai tikrai yra velnio reikalas (yessuz -> tai buvo ironija)…

  Man tik shtai idomu ish kur pas tokius zhmones taip prieshishkai nusiteikusius priesh gejus yra tiek daug minchiu apie isheinamaja anga ir ish kur toks susirupinimas, kitu isheinamuju angu problemomis.

  Kaip supratau ish pateikto tinklapio jus protestavot priesh tiesiosios zharnos pazheidimus ir kad pikti gejai uzhims religines organizacijas (chia jau sakychiau pavelavot su baimem:) Ar bijot “pedofilu klano” (ish pradzhiu nesuprasdavau apie ka chia shnekama, bet paskui supratau, kad matyt apie nacingeri ir co.)?

  Taip, pasirinkusiems toki kelia gresia aids, gresia analines angos pazheidimai – tai jus chia juos apsaugot norit ar kaip? Nes man asmenishkai visishkai nesvarbu, kaip jie mylisisi, kokios ligos jiems gresia ir kaip dazhnai jie keichia partnerius – lygiai taip pat man nelabai svarbu ar kaimynas savo zhmona trukteli retkarchiais i anusa ir ar turi jis meiluzhe – nes tai kaimyno gyvenimas, o ne mano – lygiai taip pat, ten yra ju gyvenimas – o ne tavo. Todel kokia tu turi teise kontroliuot, kaip kas mylisi, kas ka myli etc.

  Ir dar karta – nustokit maishyt savokas. homoseksualumas nera lygu pedofilija, kaipir heteroseksualumas nera pygu pedofilija, ar prievartavimas. Vaiku prievartavimas yra nusikalstama veika, o divieju suaugusiu zhmoniu tarpusavio santykiai yra ju ir tik ju reikalas. Ar tamsta noretum kontroliuot kiek kartu ir kokiom pozom ir ash su zhmona myliuosi?

 46. as trumpai – toxi – homoseksualumas nera lygu pedofilija, kaip ir homofobija nera lygu “netorenacija”.

 47. su shituo sutinku. Tiesa pasakius, homofobija (kaip ir visos naujos fibijos kaipo islamofobija) yra klijuojama kiekvienam nesutinkanchiam. Fobija yra neracionali, net panishka baime. As turiu arachnofobija – ash zhinau, kad vorai manes nesugrauzh nakti, bet man jie gausiai nemalonus, taigi ash racionaliai suprantu, kad ju nera ko bijot, bet negaliu saves pakeist. Didzhioji dalis zhmoniu apshaukiamu homofobija yra tiesiog prastai informuoti, ar net specialiai suklaidinti (kad tai uzhkrechiama, kad “straight” vaikai pamate du dedes susikibusius uzh ranku staiga ims ir pataps gejais, kad to nera gamtoj etc. etc.), o dazhnu atveju klaidintojas yra religija ir jos skleidejai, dazhnu atveju didzhiausi kritikai pasirodo patys yra gejai (chia ne mitas, pazhiurekit kad ir paskutines savaites ivykius amerikoj su George Rеkers), ar tiesiog zhmones darantis sau reklama kurdami butus nebutus baubus. Ir savo baimes jie racionalizuoja – t.y. tai nebera fobija pagal definicja, tik shtai kad racionalizacija yra pastatyta ant visishkai klaidingu premisu.

  O shiaip, jei atvirai, ash labai, labai norechiau, kad antram skinui rekianchiam kad gejai yra ligoniai ir ne zhmones gimtu homoseksualus vaikas… Kaip chia taip, dviem tikriem arijam gali gimt homikas ble:) idomu kaip jie tada elgtusi… =)

 48. Visiskai nesutinku su gerb. homoseksualisto ir/ar ju gerbojo nuomone apie zoofilus.
  Zoofilai yra neteisingai diskriminuojami istatymo.
  Jusu argumentas – gyvunas negali pasakyt nori ar nenori jis sekaso.
  O jus paklauset kiaulytes ar versiuko, taipogi vistytes AR NORI JIE BUT SNUZUDYTI IR SUVALGYTI ? Kaip su ju teisem, mat zudyt juos galima, a seksualinio malonumo sukelt – ne.
  Reik iseit zoofilams i gatves, pareikalaut, kad prie kiekvieno zoofilo stovetu po 4 ! policinykus, nes prie pide.. atsiprasau homoseksualisto stovejo tik po 2. 350 mitinguotoju 800 policinyku…

  LIGONIAI YRA ir ZOO IR HOMO ir PRIPAZINKIT TAI.
  Ai beviltiska su pe..astais gincytis, jie kala savo gaidele (gaidele…gmmm tipo kaip gaidys tik moteriska gimine?)

  Nesupratau as tu eityniu esmes, KO jie tuo sieke ? Pasakyti, kad jie yra ? Mes ir taip zinom. Taip istatymas leidzia buriuotis ir tokia istatymine teise jie turi, mORALINES – ne.

 49. Eityniu metu vienoj pusej zhygiavo zhmones, noreje pasakyt, kad jie turi problemu del tolerancijos musu visuomeneje, o kitoj pusej stovejo ju zhodzhiu patvirtinimas…

 50. ar pas mus vykdoma “skaldyk ir valdyk” politika,kad, neduok dieve, mes nepasektume Graikijos pavyzdžiu,todėl esam pjudomi ? Mamos -pensininkai ,gejai-negėjai ,lietuviai- nelietuviai,”kedofilai “-“pedofilai”????? Pagalvokite….

  Kaip galime vertinti dabartinę padėtį Graikijoje – vandalizmas, protestas, sukilimas, pilietinis karas?

  – Vadinčiau tai socialiniu karu – tai visos visuomenės pasipriešinimas valdžios politikai. Jei judėjime nedalyvautų profsąjungos ir gausybė politinių jėgų, jų rėmėjų, tai dar būtų marginaliniai veiksmai. Jau keletą dešimtmečių Europos intelektualai ir aktyvistai vartoja biopolitikos ir biogalios sampratas.

  Pilietinei visuomenei ir atstovaujamajai valdžiai netenkant galios svertų, kova su šiuolaikiniu kapitalizmu vis dažniau virsta gatvių mūšiais su policija ir kitomis prievartos institucijomis. Kapitalas kėsinasi ne tik į aplinką, bet ir į gyvybę. Vis labiau karpomos socialinės išmokos, etatų mažinimai, paskolų Damoklo kardas virš daugelio mūsų sprandų, bauginanti valdžios ir darbdavių retorika – tai galia, kurią kapitalas ir valdžia demonstruoja prieš mus.

  „Mes galime sutrinti jus į miltus.“ – „Bet mes jums galime pasipriešinti“, atsako protestuotojai ir bando save ginti bet kokiais įmanomais būdais – nuo taikių streikų iki kruvinų kautynių. Visuomenėms tai – biopolitinė kova (bios – gyvybė, politikos – politika), jos siekia ne tik laikinai pagerinti savo padėtį, bet išplėšti iš kapitalistų nagų savo gyvybę ir gyvenimą, kurį dabar suryja darbas, tarnystė.

  Atsisakykime dirbti – Lietuvoje šis šūkis tėra tinginystės sinonimas, tačiau santvarkoje, kurioje esi priverstas vis daugiau laiko dirbti, vergauti sistemai, toks šūkis reiškia išsilaisvinimą nuo kapitalizmo, galimybę kurti ir gyventi sau, palaikyti su kitais nekomercinius ryšius. Toks kovų atspalvis matomas ir Graikijoje. Nuo to, kaip baigsis šie neramumai Graikijoje, priklausys ir atmosfera visoje Europoje, krizės diktuojami sprendimai. Manau, įvairių šalių visuomenėms svarbu orientuotis į tai, kad Graikijos visuomenei pavyko priremti prie sienos valdžią ir kapitalistus, ir bandyti tai padaryti pačioms.

  Kaip manote, ar Lietuvoje įmanomi panašūs veiksmai?

  – Nežinau. Lietuvoje konservatorių valdžios socialinė politika puritoniška, klesti nedarbas, žmonėms pastoviai grasinama socialinių įmokų mažinimu, žmones skandina paskolos. Kita vertus, žmonių dėmesį pastoviai stengiamasi atitraukti nuo krizės, nuolatiniai skandalai, televizinės iliuzijos, atitolina žmonių dėmesį nuo to, kas mums gresia.

  Štai ir dabar mūsų vyriausybė ketina prisiimti tokių pačių paskolų, kaip Graikija. O visi toliau kalba apie Kedžio istoriją arba griežia dantimis ant gėjų eitynių, seksualinės mažumos krizės akivaizdoje tampa atpirkimo ožiais. Toks rezonansas palankus valdžiai, ji naudojasi įvairių socialinių jėgų supriešinimu. Visuomenė blaškoma į visas puses, ji netvirta, o tik tvirta visuomenė gali priešintis krizei ir priremti išnaudotojus prie sienos.

  Nuo sausio 16-osios valdžia ėmėsi daugybės gudrių represinių priemonių, kad žmonės nebesipriešintų. Susirinkimų laisvės ribojimas, socialinio dialogo primetimas profsąjungų centrams, fašistinių apraiškų plitimas – taip valdžia galbūt apsidraudė nuo galimo maišto.

  Manau, Lietuvoje lieka neišnaudota daug kovos su krize būdų – tai nesankcionuoti streikai, okupacijos, kai dirbantieji su konkrečiais reikalavimais užima darbovietes ar mokslo įstaigas, atkaklesnės kovos prieš paskolų išieškotojus, atsisakymas atiduoti savo pastogės, už kurią netekęs darbo nebegali susimokėti, negyvenamų namų – skvotų – užėmimas, įvairūs boikotai ir pan. Visais šiais atvejais būtinas solidarumas. Kovojantis su galios mechanizmais žmogus negali būti paliktas vienas.

  Kalbėjosi Gediminas Dubonikas
  balsas.lt

 51. įtartinas.. draugas gėjus, pats apgailestauja, kad per paradą kaip Amsterdame niekas pimpalais nesišvaistė… :D

  Jei rimtai, tai aišku kaip dieną, kad lygių teisių nėra ir niekad nebus. Jei ginsi gėjus, tai pažeisi normalių žmonių teises.. Kelis kart didesnė minia, tuo metu norėjo ten pat daryti anti-gėjinį paradą, bet kažkodėl, tokios teisės neturėjo.

  Kadangi LT demokratija, tai laimi dauguma, tai gėjams ir kitoms mažumoms belieka susitaikyti, kad daugumai Lietuvoje jų teisės nerūpi. Jei nepatinka, tegu važiuoja į mišką, tegu važiuoja į Tailandą ar dar kažkur ir ten daro paradą. Jei darys Lietuvoje, tai visada susilauks daugumos pasipiktinimo, ir gali pasvajoti apie savo vaivorykštes ir tolerancija, kadangi jie patys netoleruoja daugumos nuomonės, kurie buvo prieš paradą. Yra lygiai tokie pat ligoniai ir išsišokėliai, kurie turėtų būti sulaikyti už viešos tvarkos drumstimą… o ne policijos lėšas ir laiką švaistyti.

 52. Del istikimybes.
  Viena: nedaryk apibendrinimu apie zmoniu grupe is savo pazistamu. As gejus, gyvenu su draugu 13 metu. Musu pazistami, dauguma – poros, kartu irgi metu metus.
  Antra: Taip, daug poru isyra po menesio ar keliu menesiu. Taip, daug geju apsesti minciu apie seksa. Taciau pabandyk bent trumpam isijausti i siu zmoniu busena: Kai tau sueina 13, pradedi pamazu suvokti, kad “kazkas ne taip”. Ir visa informacija, kuria apie save gauni is visuomenes, yra kad esi iskrypes, ligonis, istvirkes, tau rupi tik lova, nesugebi draugauti ilgesni laika ir pan. Nereikia ir 5 metu, kad tos “tiesos” taptu ir tavo vidinemis “tiesomis”. Tai vadinama internalizuota homofobija.
  Ir dar: pabandyk isivaizduoti, kiek laiko sugebetum issaugoti savo santykius su artimu zmogum, jei kiekviena sekunde abu turetumet slepti bet koki zenkla, kad esate kartu – nuo tevu, broliu, draugu ir kolegu. Pagalvok apie tai, kad atsiliepinedamas telefonu prie svetimu zmoniu nuolat rinktumeisi pasnekovo lyties neisduodancias frazes. Kiek laiko trunka santykiai su tokiu isoriniu spaudimu?
  Ir tik nereikia kliedeti apie tai, kad baimes nepagristos. Manai tie bukenos, kurie stovejo prie tvoros nera kazkieno kaimynai, kolegos? Jie nusileido is menulio, ir siaip gatvemis nevaiksto, ir troleibusais nevazineja?

 53. jurgi – pradekime is pradziu:
  1) kad gyveni su zmogum, dar toli grazu nereiskia, kad tu jam esi istikimas. Ir labai abejoju ar pats nesi nei karto (tiksliau – cia reiktu skaiciuoti desimtimis ar pan..)nuejes i sona, lygiai kaip tavo partneris ar tavo draugai :) Apie jusu, jei atleis man cenzoriai, persipisima vienas su kitu – teko prisiklausyti ne karta ir ne du :) Ir neneik to ;)
  2) Cia yra tavo asmenines problemos, jei tu bijai pripazinti sau ir kitiems, koks esi ir renki frazes. Jei tu bijai kad taves issizades draugai – tai tikriausiai nelabai tau jie jau tokie ir draugai (arba tu jiems) :) Jei taves issizada seima – tai cia seimos beda, o ne tavo. Lygiai tas pat butu jei seima issizadetu Dauno ar dar kokia sunkesne liga sergancio (gink dieve – tikrai nelyginu!) – tai ne jo, o jo seimos/draugu problema. Man mano draugai gejai nemaiso, ju nezeminu ir nesislyksciu, o tuo labiau – neissizadu.
  3) Tu sneki, kad bukenos vaiksto po visur – na – nepastebiu as ju. Gal ir vaiksto. man kazkaip neuzkliuna. Kaip ir nemaciau nei vienos poreles susikabinusios rankomis ar besibuciuojanciu.
  Aisku – lengviausia yra rekti kad skauda kai tik pamatai adata, o ne laukti kol idurs.. Bet jei neskaudes?

  Ar gali 100%, atvirai, padejes ranka ant dusios pasakyti: taip, ejau, susikabines rankomis/buciavausi ir mane uzpuole? Manau kad ne.
  Ar gali pasakyti kad atejai i rengini su antraja puse, o ten jus isvadino pederastais ir ismete? manau kad ne – greiciausiai atejai siaip, su biciuliu/biciule. vardan akiu. O tai – nera savo paties netoleravimas?!

  Beje, seniau gaudavo ir heteroseksualios poros/eiliniai bachuriukai (na kad ir reiveriai) nuo kokio dauno urlagano. nuo gali gauti debilu i galva – nes netaip apsirengei, paziurejai ar panasiai. Visur debilu yra. o i galva gali gauti visur be isimties – tereikia atsidurti netinkamoje vietoje netinkamu metu.

 54. bleaaa, zhiuriu sunku diskutuot su zhmogum, kuris geriau zhino kas kam ishtikimas, nei pats zhmogus.. jezau, tau neatrodo, kad tavo isitikinimai apie gejus yra dogmatishki, ar dar teisingiau – konspiraciju teorija – paskaityk kaip veikia tokiu zhmoniu smegenys: http://www.sciencenews.org/view/generic/id/44046/title/The_inner_worlds_of_conspiracy_believers
  http://www.globalshift.org/2010/01/top-ten-psychology-studies-of-2009/ (6ta vieta – pagalvok, ar tikrai ne apie tave)…
  kas del 3chio punkto – ar tavo buta buvo apvoge kadanors? Ar bandei kada palikt menesiui neuzhrakinta buta ne? tai reishkia butu vagystes neegzistuoja? Ko chia visi kelia shurmuli apie kriminogenine situacija lietuvoje?
  Ash per viena tusofke vos vos negavau i galva, vien todel, kad gyniau homoseksualus ir juodaodzhius – o negavau, uzhbegdamas uzh akiu, tik todel, kad zhmones su kuriais bandzhiau diskutuot buvo zhmonos brolio draugai… Taigi, manes vos nesumushe uzh nuomone – o tu pasakoji, kad gejams nieko negresia…

 55. toxis – tai galva ant peciu nesiok, kad kita karta zinotum, kada sveikiau yra patyleti.

  Man keistas toks isitikinimas, kad aplinka kalta kad gejai save diskriminuoja. sorry – as taip nemanau.

  apskritai – keista skaityti tavo absoliučiai nelogiškus, vienas kito neatitinkančius palyginimus (čia apie vagystes).
  Nes kiek teko skaityti ir spaudos, tai labai puikiai praneša tiek apie vagystes, plėšimus, nužudymus ar sumušimus. nu sorry, bet tokio straipsnio kad “geju sumušė skinai” ar pan – dar neteko skaityti…

 56. o straipsni, kad geju parada skinai apmete akmenymis ar teko skaityt?
  Dar karta – vardan savishvietos, paskaityk duotus linkus ir pazhiurek kritishkai i savo isitikinimus…

 57. toxi – lietuvoje?! Juk paradas puikiai saugomas (kodel) 800 policininku

 58. Šis paradas ir man sukėlė įvairių minčių. Iki šio parado gėjai buvo tiesiog žmonės, karts nuo karto atsirandantys anekdotuose, telike, filmuose. Neapykantos jiems nejaučiu nes neteko sutikti blogų gėjų. Aišku į jų kompaniją nejauku būtų papulti. Todėl neturiu priežasties jų nekęsti. Ir labai man keista, kodėl tiek daug žmonių vis tik jų nekenčia. Manau čia galimos kelios priežastys:
  1. nėra tikri dėl savo pažiūrų ir bijo jog potencialiai gali kada nors tokiais tapti.
  2. yra praėję sovietinę vyriškumo mokyklą. T.y. yra sėdėję kalėjimę, kolonijoje, tarnavę armijoje arba auklėti tokių žmonių. Šiose įstaigose paplitusi nuomonė, jog homoseksualūs santykiai yra normalu, tačiau būti pasyvu – negarbė, gėda, ir atstumtųjų kąstai nėra čia kuo didžiuotis, juos reik mušt ir skriaust.
  3. Bijo kad jų vaikus įsivaikins būtent gėjai.
  Galiu pasakyti kad Lietuvoje ir daugelyje kitų šalių nėra galimybės gėjams įsivaikinti. Kažkur skaičiau, kad yra planai įsivaikinti nuo 14 metų. Gėjai negali įsivaikinti. O Lesbietės – gali. Tačiau jos niekam nekliūna. Net jei turi savo vaikų ir augina dviejų mamų šeimoje. Kodėl? Va kur tikrasis pavojus. 90% pornografinių filmų rodo analinį seksą. Nesakau, kad tai normalų, manau kad tai tiesiog patvirkimas, o niekšų ir dundukų yra abiejose stovyklose. Beje, žinote ką katalikų valdžia rekomenduoja daryti su kunigu jei kyla pedofilijos skandalas? Ogi pervesti į kitą parapiją…

 59. yessuz – norejai straipsnelio su daug komentaru?
  nes ir parasei beleka ir komentuoji dar didesni beleka :D
  pats neturi nei kiek tolerancijos, nors nevatai straisnelyje mini turys tolerancijos

  tau nepatiko eitynes? tai neziurek, neskaityk, nesidomek jomis.
  tau nepatiko, kad tiek kainavo? ne gejai tuos pinigus isleido, isleido policija, kad apsaugotu gejus, nuo agresyviai nusiteikusiu
  tau nepatiko kad kazkas kazkam kazka sliukstelejo? idomu ar pats susilaikytum su visom savo tolerancijom tokioje pat situacijoje?

  zodziu – be reikalo bangas keli ta pacia tema, kuri kaip bandai pasakyti neesmine, nes geju eitynes neesminis renginys, kuris net didziumai geju nebuvo aktualus

 60. Laurai :))))
  1) ne tai kad nepatiko – nesuvokiu ju prasmes :). Neziurejau, domejausi tiek, kiek per telika rode :)
  2) Nepatiko kiek kainavo – nes apmoketa is mano mokamu mokesciu.
  3) Jei eiciau su tolerancijos veliava – tai kaip ir tureciau susilaikyti nuo kazkokiu tai neadekvaciu veiksmu. bent jau kaip leninas – atstoveti savo ideaologija :D
  4) cia tik vienas epizodas kai is kazko padaromas dyyyydelis dramblys.

 61. – jeigu nesuvoki kazko prasmes tai nesidomi tuo (kaip as pvz nesidomiu religija, nes nesuvokiu prasmes)
  – jeigu netiko kaina, tai reiks nepasitenkinima tais ultra negejais, kurie iskele apsaugos poreiki
  – linkeciau tau nepakliuti i adekvacia situacija
  – pats ir darai drambli, nes nerasytum, nebutu dar didinamas dramblys :D

 62. teisingai surasyta – sutinku su siuo straipsniu.

 63. pasishvitinimui: http://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/straipsnis?name=S-12956

  bet kazhkodel manau, kad vistiek galvosi, kad chia propoganda – nes kaip zhinia religijos (o tamstos mastymas netoli nuo to nuejes) argumentas ar faktai neveikia…

 64. @ toxis:
  1) homoseksualiu santykiu yra ir gamtoje – taciau tai NERA NORMA. jei teigi kitaip – tai siulyciau pasigydyti galva :)
  2) Geju santykiai nors ir tesiasi ilgai(kai ne kuriais atvejais, taciau ejimo “ne leva” santykis tai graudus.
  3) padofilai yra pedofilai. juos VISUS iki vieno….
  4) gejai negali buti geri tevai, nes bet kokiu atveju, vaikui truks arba tevo (mama ir mama-vyras) arba motinos (tete ir tete-mama)
  5) tai ya nukrypimas..

  vienok gaila ad tokiu tendencingu straisniu tiek daug.

 65. yessuz: “Galų gale gėjų gėjaus Simonko argumentas (dėl paveldėjimo), na, švelniai tariant – absurdiškas… Jis ką, apie notarus bei testamentą nėra girdėjęs?”

  Aš lygiai taip pat arogantiškai galiu tavęs paklausti – ar esi girdėjęs, kad:
  – turtas, paveldėtas ne iš giminaičių/sutuoktinių, apmokestinamas?
  – paveldėjimą pagal testamentą galima užginčyti teisme? (panašios bylos yra teismų kasdienybė)
  – velionio tėvai turi teisę į privalomąją palikimo dalį; liaudiškai kalbant, nabaštiko tėvai gali nusišluostyti subinę jo testamentu ir atsirėžti pusę palikimo sau.

  Tiek įdomybių apie paveldėjimą.

 66. Yeesuz, ištikimybė/neištikimybė priklauso ne nuo žmogaus lytinės orientacijos, o nuo jo moralės beigi santykių tvirtumo. Daryti išvadas apie kažkieno ištikimybę, sprendžiant iš kelių savo aplinkos pavyzdžių, mažų mažiausia siaurakaktiška. Aš kuo ramiausiai galėčiau tėkšti, kad heteroseksualūs žmonės statistiškai negali pasigirti santuokos stabilumu ir ištikimybe. Negi atimsim iš jų tokią galimybę vien dėl to, kad tikėtina, jog jų santuoka iširs? Čia jau ne mūsų reikalas.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)