Oct 132009
 

Čia tokią problemėlę turim (kurią turbūt turime ne mes vieni) – namie yra daug drėgmės. Aplinkybės verčia skalbti daug, tokiu oru viskas džiūna prastai, be to – ir nešildo. Už lango lietus, drėmė smelkiasi visur. Be to – namas – senesnės statybos, ta ventiliacija nėra jau tokia fantastinė… Plastikiniai langai rasoja.

Rasoja tiek, kad vanduo praktiškai žliaugia. Tai labai nervavo, todėl – atkreipėme dėmesį į reklamą telike – Matylan “sausintuvai” – reklama reklamai, o vat sesers atsiliepimai buvo – šūdas.

Mkay, pagalvojau. Tada ji sako – o vat mes nusipirkome vat va tokį:

atviras

Sakau – nu ir kaip? Sako – super duper – nepalyginsi su ta reklamuojama nesąmone.

Hmm, pagalvojau – sakau – man tokio irgi reik. Senukuose toks stebuklas kainuoja nuo 600+ litų. Gerai kad užrodyta vietelė ir pažintys padėjo šį stebuklą pasijamti už du šimtukus. Beje – būtent šis aparatas Švedijoje – 1750 kronų kainuoja – ~700 lt.

Taigis – 300 W galios – ne tiek jau ir daug – namie esantys šildytuvai ar elektriniai virduliai naudoja kelis kartus daugiau. Gali per parą “išdžiovinti” iki 18 litrų vandens (!) – toks aparato pajėgumas.

Taigi – parsivežiau, įjungiau… Birbia, garsokai – naktį šalia tokio miegoti negalėčiau, tačiau kitame kambaryje kai dirba – nesigirdi.

Naudojome porą dienų, rezultatai stebino. Vakar, po naudojimo pusdienį (o maksimaliai apdžiovimo tai pirmąsias dienas), nusprendžiau pasižiūrėti į rezultatą:

vanduoBokalai – 0,5l talpos. Langai ir sienos – neberasoja, oras – akivazdžiai “sausesnis”, prietaisas pasiteisino visu 100%.

Viso per savaitgalį ir pirmadienį surinkta – apie 8l vandens.

Beje, anot sesers, taip per teliką reklamuojamas drėgmės sugerėjas su power tab ar whatever ten kokia tai technologija, per savaitę sugeba surinkti net visą 200ml stiklinę.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Digg thisShare on RedditShare on TumblrEmail this to someoneShare on StumbleUpon
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

  9 Responses to “O Vat Oro Sausintuvas Yra Gerai!”

 1. sildytuvas xuijne, outas waldo

 2. Atsliūkinus šildymo sezonui kaip tik rekomenduojama įsigyti oro drėkintuvus ir pakabinti juos ant radiatorių, o Tu, matai, priešingai siūlai! Aišku, kiekvienam pagal poreikius, man tai tik drėkintuvo reikia (dėl odos, plaukų ir plaučių, kad neišsausėtų :)

 3. na, drekintuvo nereikes – esam tokie slapi zmones ;)
  o sausintuvo – reikejo.

 4. kur surasti ta vietele kur pigiau? prasau pasidalink a? :)

 5. laaaabai prasau :D

 6. ir zinoma nebusim kiauliukai atsiliginsim… praaaasau :D mes jau skestam nuo dregmes ir nebepajiagiam su pelesiais kovot…. :D

 7. ten kur imta – jau neber.
  siulau kreiptis i Senukus :)

 8. pas mus irgi neblogi nebrangus nauji sausintuvai
  http://www.oras.webs.com

 9. na is tiesu dalykelis, naudingas ir nedaugelis ji turi. seniau nesu girdejas kas tai, bet teko isigyti ir tikrai nesigailiu

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)